Doprava

Z našeho internetového obchodu zasíláme zboží pouze v rámci České republiky. Pro dopravu používáme Uloženka.cz Na výdejních místech lze vyzvednout zásilky do hmotnosti 20 kg. Spolupracujeme také s Českou Poštou. Zde je možno využít služby Balík do ruky (do hmotnosti 50 kg) nebo Balík na poštu (do hmotnosti 30 kg). U zásilek do hmotnosti 20kg je možno využít  DPD. Všechny tyto možnosti naleznete podle výsledné váhy zvolených výrobků ve Vaší objednávce. Cena za dobírku je 40,- Kč a lze ji využít u DPD na adresu a ČP Balík do ruky pro definované objednávky.

Abychom Vám mohli nabídnou výhodné ceny dopravy, tak ji pro Vás dotujeme. Náklady na balné Vám neúčtujeme - máte je tedy zdarma. Naše zásilky jsou baleny zpravidla do recyklovaných pětivrstvých kartonových krabic a přelepeny isolepou.

CENY DOPRAVY                                                                                                                                                                                      

Osobní odběr zdarma - je možný po online úhradě na kontaktní adrese provozovatele: Stella Blu s.r.o. ,Levínský Vršek 152, Králův Dvůr,        267 01. Po potvrzení platby Vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme vyzvednutí. Najdete nás zde.

Vlastní přeprava Berounsko zdarma - pro zákazníky z Berouna a okolí 10 km zajišťujeme vlastní dopravu zdarma bez ohledu na váhu zásilky. Možnost závozu i ve večerních hodinách či o víkendu. Přesný termín a čas bude domluven.

DPD - na adresu                                59,- Kč         (platí pro váhu do 20kg, včetně obalu)  

Uloženka - výdejní místo                 79,- Kč         (platí pro váhu do 20kg, včetně obalu)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Česká Pošta - Balík na poštu          129,- Kč,       při nákupu nad 2.800 za 70,- Kč (platí pro váhu do 30 kg, včetně obalu)                                                                                                                                                      

Česká Pošta - Balík do ruky            129,- Kč,       při nákupu nad 2.800 za 70,- Kč (platí pro váhu do 50 kg, včetně obalu)                 

 

Bankovní účet prodávajícího číslo: 298775 / 5500 , vedený u Raiffeisenbank, a.s.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.