O nás

Rodina a AAAGRANULE 

Rodinná porada a šest měsíců příprav, aneb jak to celé vlastně vzniklo? 

Jmenuji se Kateřina a pracovala jsem několik let na centrále právního oddělení jedné pojišťovny, kde jsem řešila různé věci, managementem počínaje a péčí o klienty konče. Poté jsem se vrhla na roli matky a postupně se naše rodina rozrostla (kromě manžela Davida) o tři děti Davídka, Anetku a Adámka. Všichni máme rádi zvířata a také jich doma několik máme.

Protože návrat do zaměstnání na druhém konci Prahy s náročnou péčí o děti a bydlištěm na Berounsku nepřipadal v úvahu, řešili jsme co dál. Přišli jsme s nápadem spojit zvířecího koníčka s další naší budoucností a spustit tento e-shop. 

Rozhodli jsme se soustředit pouze na kvalitní granule pro psy. Více než půl roku jsme zkoumali a studovali jednotlivé značky (v ČR je jich více než 150) a zvolili jsme jich pouze několik. Nechtěli jsme být e-shop od hřebíku po lokomotivu, který má 10 000 položek a vlastně pořádně není schopen ani vědět a znát, co prodává. My prostě prodáváme jen to, čemu věříme a co dobře známe.

Na tvorbě e-shopu se podíleli všichni svými nápady či jen inspirací. A jakou konkrétní či jaké máme úkoly?

Kateřina - mám na starosti hlavně péči o klienty, komunikaci, fakturaci, účetnictví apod. Jde mi o to, abyste byli maximálně spokojeni a byli našimi dlouhodobými a pravidelnými zákazníky. Potřebujete s čímkoliv poradit, abyste zvolili vhodné krmivo? Jsem tu pro Vás :-)

David - nejstarší syn, je mu 14 let a od 9 let si velmi dobře rozumí s počítačem. Pokud mi něco nefunguje, tak on na to obvykle přijde a prostě to nějak udělá. Mimochodem, jak se Vám líbí naše logo? Představte si, že ho nakreslil pouze s pomocí mobilního telefonu.....za dvacet minut.

Anetka - 8 let, nyní pilná žákyně druhé třídy. Hlavní milovnice všech zvířátek, která chce být zvěrolékařkou. Všichni pejsci jsou její kamarádi. Tím největším psím kamarádem je náš Papillon Tomík. A moc hezky kreslí, tančí a dělá spoustu různých věcí.

Adámek - 5 let, chodí do školky. Jeho největší zálibou jsou auta, značky, písmena a čísla. Svoje znalosti neustále doplňuje hrou se svojí sestrou. Snadno by mohl už do školy :-)

David - manžel, 42 let. Má na starosti jednání s dodavateli a marketing. Více než dvacet let se pohybuje v obchodě a z toho deset let v médiích. Stojí za několika úspěšnými online i offline projekty. Například se podílel na vzniku druhého nejnavštěvovanějšího realitního serveru v ČR reality.idnes.cz

Kateřina a David

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.