O nás

Rodina a AAAGRANULE 

Jsme rodinný obchod založený v roce 2018, specializovaný na kvalitní krmiva a potřeby pro pejsky. V našem sortimentu najdete kvalitní granule, BARF, pamlsky, konzervy pro pejsky, sušená masíčka, vitamíny a doplňky stravy. Dále doplňkový sortiment jako jsou pelíšky, postroje, obojky, misky, přepravky, hračky, potřeby pro trénink apod.

Nabízíme pouze kolem 1.000 položek. Proč to tak je? Protože rozumíme pejskům a nerozumíme rybičkám, koním, fretkám, ...slonům. Jsme prostě specializovaní. Na českém trhu patříme k výjimkám neboť většina e-shopů nabízí desetitisíce položek, kde ani nelze očekávat, že by je všechny skutečně znaly.

Naší výhodou je také služba Rádce granulí, kdy umíme zákazníkům opravdu poradit a doporučit vhodné granule či barf. O tom, že to opravdu umíme svědčí zpětná vazba našich zákazníků, o které se můžete přesvědčit zde.

Kromě kvality nabízených produktů je naší prioritou také rychlost dodání. Protože víme, že nechcete mít doma hladového parťáka. Při využití ,,Vlastní přepravy berounsko" umíme dodat v den objednání. Zákazníkům z celé republiky při objednávce/platbě v pracovní době odesíláme do jednoho pracovního dne. Průměrná rychlost dodání u nás je tak na Heurece 1,5 dne.

Protože víme, že i pejsci rádi dostávají dárky, k většině produktů u nás dostanete dárek (pamlsky, konzervu, vzorek krmiva, obojek, další granule apod.). Konkrétní dárek je vždy uveden pod hlavním názvem granulí.

U nákupu nad 1100 Kč a váze produktů do 15 kg je jako jedna z možností pro Vás doprava Balíkovna zdarma.

Tak neváhejte a vyzkoušejte nás. 

 

 

 

Náš příběh - začátek roku 2018: Rodinná porada a šest měsíců příprav, aneb jak to celé vlastně vzniklo? 

Jmenuji se Kateřina a pracovala jsem několik let na centrále právního oddělení jedné pojišťovny, kde jsem řešila různé věci, managementem počínaje a péčí o klienty konče. Poté jsem se vrhla na roli matky a postupně se naše rodina rozrostla (kromě manžela Davida) o tři děti Davídka, Anetku a Adámka. Všichni máme rádi zvířata a také jich doma několik máme.

Protože návrat do zaměstnání na druhém konci Prahy s náročnou péčí o děti a bydlištěm na Berounsku nepřipadal v úvahu, řešili jsme co dál. Přišli jsme s nápadem spojit zvířecího koníčka s další naší budoucností a spustit tento e-shop. 

Rozhodli jsme se soustředit pouze na kvalitní granule pro psy. Více než půl roku jsme zkoumali a studovali jednotlivé značky (v ČR je jich více než 170) a zvolili jsme jich pouze několik. Nechtěli jsme být e-shop od hřebíku po lokomotivu, který má 10 000 položek a vlastně pořádně není schopen ani vědět a znát, co prodává. My prostě prodáváme jen to, čemu věříme a co dobře známe.

Na tvorbě e-shopu se podíleli všichni svými nápady či jen inspirací. A jakou konkrétní či jaké máme úkoly?

Kateřina - mám na starosti hlavně péči o klienty, komunikaci, fakturaci, účetnictví apod. Jde mi o to, abyste byli maximálně spokojeni a byli našimi dlouhodobými a pravidelnými zákazníky. Potřebujete s čímkoliv poradit, abyste zvolili vhodné krmivo? Jsem tu pro Vás :-)

David - nejstarší syn, je mu 14 let a od 9 let si velmi dobře rozumí s počítačem. Pokud mi něco nefunguje, tak on na to obvykle přijde a prostě to nějak udělá. Mimochodem, jak se Vám líbí naše logo? Představte si, že ho nakreslil pouze s pomocí mobilního telefonu.....za dvacet minut.

Anetka - 8 let, nyní pilná žákyně druhé třídy. Hlavní milovnice všech zvířátek, která chce být zvěrolékařkou. Všichni pejsci jsou její kamarádi. Tím největším psím kamarádem je náš Papillon Tomík. A moc hezky kreslí, tančí a dělá spoustu různých věcí.

Adámek - 5 let, chodí do školky. Jeho největší zálibou jsou auta, značky, písmena a čísla. Svoje znalosti neustále doplňuje hrou se svojí sestrou. Snadno by mohl už do školy :-)

David - manžel, 42 let. Má na starosti jednání s dodavateli a marketing. Více než dvacet let se pohybuje v obchodě a z toho deset let v médiích. Stojí za několika úspěšnými online i offline projekty. Například se podílel na vzniku druhého nejnavštěvovanějšího realitního serveru v ČR reality.idnes.cz  a jednoho z nejnavštěvovanějších zpravodajských webů https://cnn.iprima.cz

Kateřina a David