Recenze granulí pro psy Acana

Kvalitni granule pro psy Acana kupte na aaagranule.cz

ACANA je vyráběna společností Champion Petfoods v Kanadě již od roku 1985. Jedná se o kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo (Biologically Appropriate)  z čerstvých místních surovin. Koncept biologické vhodnosti znamená přizpůsobit množství, čerstvost a rozmanitost mas stravě, kterou by psi instinktivně vyhledávali ve volné přírodě. Kvalitní granule pro psy Acana obsahují až 75% masa. Více než 90% proteinů pochází z živočišných zdrojů. Krmivo neobsahuje žádný lepek, ani proteinový koncentrát z brambor nebo hrachu. Vysoký a rozmanitý obsah mas v granulích pro psy Acana napodobuje stravu, pro kterou byli psi stvořeni. Neobsahuje žádné vysokoglykemické sacharidy, zeleninové proteiny, umělé přidané látky nebo cokoliv jiného.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Acana Classic Prairie Poultry suché krmivo pro psy výborné kvality s průměrným obsahem masa, vyrobené z kvalitních surovin."

Heureka: Acana Classic Prairie Poultry dosáhl hodnocení 95% a u zákazníků je 12. nejprodávanějším krmivem.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Acana patří mezí kvalitní produkty s rozumnou cenou. Krmivo Acana kupte zde.

Champion Petfoods: ,,Naše poslání představuje nový standard v krmivech pro psy, který je navržen tak, aby jim dodal výživu dvěma způsoby. Zaprvé podle jejich přirozené adaptace na příjem masité potravy bohaté na proteiny. A zadruhé s použitím surovin, které pocházejí z místních zdrojů a jsou dodávány do našich kuchyní čerstvé každý den."