Recenze granulí pro štěňata Essential Foods The Beginning

Essential Foods The Beginning  - je krmivo speciálně vyvinuté pro štěňata a mladé psy plemen, které v dospělosti vyrostou do váhy maximálně 15 kg.  Jedná se tedy o krmivo určené pro malá a střední plemena psů. Jde o vyvážené krmivo plné prvotřídních ingrediencí.

Krmivo je postavené na živočišné bázi s rozmanitým obsahem živočišných proteinů, jejichž zdrojem je kuřecí a kachní maso, losos, pstruh, vejce (vše dohromady 85 % / 42 % čerstvé), Celkový hrubý protein je 34 %, hrubý tuk 22 %. Obsahuje také důležité Omega-6 (3,6 %), Omega-3 (1,7 %) esenciální mastné kyseliny. Obsah tuku i bílkovin odpovídá životní fázi štěněte malého či středního plemena.

Ovoce, zeleninu a bylinky zastupují sladké brambory, hrách, lněné semínko, brambory, vojtěška, brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, měsíček lékařský, zelený čaj, zázvor. Obsahuje přírodní konzervant (rozmarýn) a přírodní antioxidanty.

Krmivo je doplněno o probiotické kultury: MOS,FOS, glukosamin 0,09 %, chondroitin 0,07 % (vše z přírodních zdrojů),MSM (z přírodních zdrojů). 

Energetická hodnota krmiva je 3920 kcal/kg. Jedná se o krmivo nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

Krmivo dosáhlo hodnocení 97% na Heurece.

V rámci našeho rodinného obchodu aaagranule.cz patří mezi nejprodávanější krmiva pro štěňata malých a středních plemen.  Krmivo je také velmi vhodné pro březí a kojící feny. V tomto případě lze použít i u fen větších plemen a podpořit kojení cca do 6-8 týdnů věku štěňat. Toto krmivo můžeme s klidným srdcem doporučit.

Tipy, triky: Zalijte krmivo Beginning teplou převařenou vodou a připravte kaši. Podávejte ji štěněti postupně zhruba od 3 týdnů věku. Krmivo můžete servírovat také feně do věku štěňat 6-8 týdnů. V tomto případě lze použít i u fen větších plemen a podpořit kojení. Extra energii a sílu jí navíc můžete pomocí Beginning dodat i před porodem.

Krmivo Essential Foods The Beginning kupte zde.