Recenze granulí pro štěňata Essential Foods Beginning Large Breed

Essential Foods Beginning Large Breed - je krmivo speciálně vyvinuté pro štěňata a mladé psy plemen, které v dospělosti vyrostou do váhy více než 15 kg. Jedná se tedy o krmivo určené pro střední, velká a velmi velká plemena psů. Jde o vyvážené krmivo plné prvotřídních ingrediencí.

Krmivo je postavené na živočišné bázi s rozmanitým obsahem živočišných proteinů, jejichž zdrojem je kuřecí a kachní maso, losos, pstruh         a vejce (vše dohromady 74 % / 48 % čerstvé). Celkový hrubý protein je 28%, hrubý tuk pak 16%. Obsahuje také důležité omega-6 (1,5 %), a omega-3 (1,5 %) esenciální mastné kyseliny. Obsah tuku i bílkovin odpovídá životní fázi štěněte středního či velkého plemena.

Ovoce, zeleninu a bylinky zastupují sladké brambory, hrášek, lněné semínko, brambory, vojtěška, brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor. Obsahuje přírodní konzervant (rozmarýn) a přírodní antioxidanty.

Krmivo je doplněno o probiotické kultury: MOS,FOS, glukosamin 0,09 %, chondroitin 0,07 % (vše z přírodních zdrojů),MSM (z přírodních zdrojů). 

Energetická hodnota krmiva je  3620 kcal/kg. Jedná se o krmivo nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

Krmivo dosáhlo hodnocení 96% od téměř 200 zákazníků na Heurece.

V rámci našeho rodinného obchodu aaagranule.cz patří mezi nejprodávanější krmiva pro štěňata středních a velkých plemen. Toto krmivo můžeme s klidným srdcem doporučit.

Krmivo Essential Foods Beginning Large Breed kupte zde.