Recenze granulí pro psy Taste of the Wild

Snímek obrazovky 2019-03-10 v 12.34.40

Diamond Pet Foods je renomovaný výrobce z USA, který působí na trhu od roku 1970. V portfoliu má několik značek, z nichž v našem rodinném obchodě najdete jako zástupce Diamond Naturals, Diamond Naturals Grain-Free a Taste of the Wild. Taste of the Wild je kompletní krmivo bez obilovin pro všechny velikosti plemen. Je plné divokého masa jako jsou pečení bizoni, divočáci, kachny, krocani, křepelky, jeleni, jehňata, pstruzi a uzený losos. Dále obsahuje ovoce, zeleninu a probiotické kultury pro podporu zdravého zažívání. Nezávislý test Top Dry Dog Food každoročně řadí Taste of the Wild mezi nejkvalitnější krmiva a s tím se ztotožňuje i oblíbená americká poradna pro náročné chovatele Dog Food Advisor, která nabízí spoustu důkazů, že Taste of the Wild jsou prostě TOP!

 

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psíkrmivorádce: ,,Soudě podle samotných složek je Taste of the Wild Pacific Stream Puppy suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality                s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

The Dog Whole Journal: Značka Taste of the Wild patří mezi světovou špičku.

Heureka: Taste of the Wild Pacific Stream Puppy získal hodnocení 92%.

AAAGRANULE.CZ: Taste of the Wild jsou jednou ze světově nejlepších značek granulí pro psy. Krmivo Taste of the Wild kupte zde.

Diamond Pet Foods: ,,Šelmy se původně neživily obilím, tak proč by měly teď? "

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Velmi kvalitní granule za příznivou cenu. Srst velmi kvalitní" ,, Chutná kterýkoliv druh od této značky" ,, Psovi chutná,každý den se na granule těší. Miska za chvilku prázdná." Oba psi se po nich můžou utlouct." ,,Velmi dobrý přechod od puppy verze k dospělácké." ,,Granulky jsou v ideální velikosti a pejskovi moc chutnají." ,,Velký výběr chuti. Vysoké procento proteinu." ,,Kvalitní granule za super cenu a dárek k nákupu od stejné značky od aaagranule.cz." ,,Granule jsou bezobilné a je dostatek druhů na výběr. Průběžně měníme druhy a všechny chutnají." ,,Značku kupuji pejskovi pravidelně. Chutná mu, nemá po ní žádné problémy, takže nemám důvod měnit. Vřele doporučuji." ,,Kvalitní krmivo bez obilí a s různými masy, hafan baští jako divej." ,,Náš pes je prostě miluje." ,,Pečený bizon a batáty jsou prostě super." ,,Vyvážené složení. Naší čubičce chutnají všechny druhy, miska je jak vymetená." ,,Dostává již od štěněte a teď dáváme granule Taste pro dospělé. Všechny chutnají." ,,Doporučil nám veterinář, absolutní spokojenost."

Krmivo Taste of the Wild kupte zde.