Recenze granulí pro psy Taste of the Wild

Snímek obrazovky 2019-03-10 v 12.34.40

Diamond Pet Foods je renomovaný výrobce z USA, který působí na trhu od roku 1970. V portfoliu má několik značek, z nichž v našem rodinném obchodě najdete jako zástupce Diamond Naturals, Diamond Naturals Grain-Free a Taste of the Wild. Taste of the Wild je kompletní krmivo bez obilovin pro všechny velikosti plemen. Je plné divokého masa jako jsou pečení bizoni, divočáci, kachny, krocani, křepelky, jeleni, jehňata, pstruzi a uzený losos. Dále obsahuje ovoce, zeleninu a probiotické kultury pro podporu zdravého zažívání. Nezávislý test Top Dry Dog Food každoročně řadí Taste of the Wild mezi nejkvalitnější krmiva a s tím se ztotožňuje i oblíbená americká poradna pro náročné chovatele Dog Food Advisor, která nabízí spoustu důkazů, že Taste of the Wild jsou prostě TOP!

 

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psíkrmivorádce: ,,Soudě podle samotných složek je Taste of the Wild Pacific Stream Puppy suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality                s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

The Dog Whole Journal: Značka Taste of the Wild patří mezi světovou špičku.

Heureka: Taste of the Wild Pacific Stream Puppy získal hodnocení 92%.

AAAGRANULE.CZ: Taste of the Wild jsou jednou ze světově nejlepších značek granulí pro psy. Krmivo Taste of the Wild kupte zde.

Diamond Pet Foods: ,,Šelmy se původně neživily obilím, tak proč by měly teď? "

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.