Recenze granulí pro psy Primordial

Snímek obrazovky 2019-03-10 v 12.11.02

Primordial je jednou ze značek, které spadají pod italského výrobce přírodních krmiv Mister Pet. Kořeny značky sahají až do roku 1838, kdy rodina Gambarelli koupila první farmu na kopcích v oblasti Reggio Emilia Apennines. Postupně se přes farmaření, výrobu sýra Parmigiano Reggiano dostala až k výrobě a konzervaci masa za účelem výroby krmiv pro mazlíčky, se kterou začala v roce 1984. Od roku 1995 vyrábí svá superprémiová a holistická krmiva, která vyváží do řady světových zemí. Tato krmiva obsahují maso, ryby, ovoce, zeleninu a léčivé rostliny té nejvyšší kvality. Společnost je držitelem certifikátu řízení bezpečnosti a jakosti potravin a také podléhá jednotnému systému kontroly kvality pro všechny potravinářské výrobky IFS Food (International Food Standard).

Primordial to jsou přírodní produkty s masem vařeným jedině v páře, obohaceným léčivými bylinkami, ovocem a zeleninou pro ideální přísun vitaminů vyžadovaných přirozeností vašeho psa. Technologie předvaření v páře zajišťuje, aby co nejvíce nutričních hodnot zůstalo v průběhu procesu výroby nezměněno a zachovaly se tak všechny důležité živiny. Jednotlivé receptury jsou připravovány ve spolupráci s veterinárními odborníky a univerzitami.

Při výrobě kvalitních granulí pro psy respektujeme pradávné a přirozené instinkty psů jako lovců. Zároveň myslíme na životní prostředí. Využíváme obnovitelné zdroje energie z našich fotovoltaických panelů a čistíme vzduch použitý při výrobě. Pečlivě si vybíráme dodavatele všech surovin, kteří respektují přírodní zákonitosti a životní prostředí, abychom si byli jisti, že nabídneme vašemu pejskovi to nejlepší.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Heureka: Primordial Grain Free Adult Tuna and Lamb získal hodnocení 100%.

cerstve suroviny primordial  

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Primordial jsou kvalitní nabídkou za rozumnou cenu. Krmivo Primordial kupte zde.

Mister Pet: ,,Posláním naší rodinné firmy je výroba opravdového, vyváženého psího krmiva, které zdravým a chutným způsobem přispěje            k dlouhému životu našich zvířecích přátel."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Granule jsou spíše menší až střední velikosti, mají dobré složení, jsou bezobilné." ,,Jsou lehce stravitelné." ,,Naši NO po přechodu na Primordial mají krásnou srst." ,,Granule jsem pořídila na radu známé, která s nimi krmí odmala. Naše labradorka se na ně vrhla a miska byla úplně vylízaná. A to je to pěkně mlsná potvůrka. Určitě doporučuji" ,,Granule jsou super, a to je náš pes velmi vybíravý." ,,Dobrý poměr cena a kvalita, jsou za solidní cenu." ,,Naším favoritem je buvol s makrelou. Oba psi se po něm mohou utlouct, a to máme ridgebacka a bišonka." ,,Tyto granule jsem zvolila na doporučení paní z aaagranule.cz a musím říci, že je to správná volba. Navíc rychlé dodání a dárek k nákupu. Tady budu nakupovat i nadále."

Proč si vybrat Primordial: Krmivo obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin živočišného původu doplněného o zeleninu a esenciální oleje. Díky nízkému glykemickému indexu je krmivo velmi dobře stravitelné a má pro psa lákavou chuť.

 Krmivo Primordial kupte zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.