Recenze granulí pro psy Primordial

Snímek obrazovky 2019-03-10 v 12.11.02

Primordial je jednou ze značek, které spadají pod italského výrobce přírodních krmiv Mister Pet. Kořeny značky sahají až do roku 1838, kdy rodina Gambarelli koupila první farmu na kopcích v oblasti Reggio Emilia Apennines. Postupně se přes farmaření, výrobu sýra Parmigiano Reggiano dostala až k výrobě a konzervaci masa za účelem výroby krmiv pro mazlíčky, se kterou začala v roce 1984. Od roku 1995 vyrábí svá superprémiová a holistická krmiva, která vyváží do řady světových zemí. Tato krmiva obsahují maso, ryby, ovoce, zeleninu a léčivé rostliny té nejvyšší kvality. Společnost je držitelem certifikátu řízení bezpečnosti a jakosti potravin a také podléhá jednotnému systému kontroly kvality pro všechny potravinářské výrobky IFS Food (International Food Standard).

Primordial to jsou přírodní produkty s masem vařeným jedině v páře, obohaceným léčivými bylinkami, ovocem a zeleninou pro ideální přísun vitaminů vyžadovaných přirozeností vašeho psa. Technologie předvaření v páře zajišťuje, aby co nejvíce nutričních hodnot zůstalo v průběhu procesu výroby nezměněno a zachovaly se tak všechny důležité živiny. Jednotlivé receptury jsou připravovány ve spolupráci s veterinárními odborníky a univerzitami.

Při výrobě kvalitních granulí pro psy respektujeme pradávné a přirozené instinkty psů jako lovců. Zároveň myslíme na životní prostředí. Využíváme obnovitelné zdroje energie z našich fotovoltaických panelů a čistíme vzduch použitý při výrobě. Pečlivě si vybíráme dodavatele všech surovin, kteří respektují přírodní zákonitosti a životní prostředí, abychom si byli jisti, že nabídneme vašemu pejskovi to nejlepší.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Heureka: Primordial Grain Free Adult Tuna and Lamb získal hodnocení 100%.

cerstve suroviny primordial  

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Primordial jsou kvalitní nabídkou za rozumnou cenu. Krmivo Primordial kupte zde.

Mister Pet: ,,Posláním naší rodinné firmy je výroba opravdového, vyváženého psího krmiva, které zdravým a chutným způsobem přispěje            k dlouhému životu našich zvířecích přátel."

Na čem se nejčastěji shodují zákazníci, kteří zvolili Primordial: granule jsou spíše menší až střední velikosti, mají dobré složení, jsou bezobilné, jsou lehce stravitelné, někteří zákazníci popisují i zlepšení kvality psí srsti, chutnají i mlsnějším pejskům, dobrý poměr cena a kvalitajsou za solidní cenu.

Proč si vybrat Primordial: Krmivo obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin živočišného původu doplněného o zeleninu a esenciální oleje. Díky nízkému glykemickému indexu je krmivo velmi dobře stravitelné a má pro psa lákavou chuť.

 Krmivo Primordial kupte zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.