Recenze granulí pro psy Primordial

Snímek obrazovky 2019-03-10 v 12.11.02

Primordial je jednou ze značek, které spadají pod italského výrobce přírodních krmiv Mister Pet. Kořeny značky sahají až do roku 1838, kdy rodina Gambarelli koupila první farmu na kopcích v oblasti Reggio Emilia Apennines. Postupně se přes farmaření, výrobu sýra Parmigiano Reggiano dostala až k výrobě a konzervaci masa za účelem výroby krmiv pro mazlíčky, se kterou začala v roce 1984. Od roku 1995 vyrábí svá superprémiová a holistická krmiva, která vyváží do řady světových zemí. Tato krmiva obsahují maso, ryby, ovoce, zeleninu a léčivé rostliny té nejvyšší kvality. Společnost je držitelem certifikátu řízení bezpečnosti a jakosti potravin a také podléhá jednotnému systému kontroly kvality pro všechny potravinářské výrobky IFS Food (International Food Standard).

Primordial to jsou přírodní produkty s masem vařeným jedině v páře, obohaceným léčivými bylinkami, ovocem a zeleninou pro ideální přísun vitaminů vyžadovaných přirozeností vašeho psa. Technologie předvaření v páře zajišťuje, aby co nejvíce nutričních hodnot zůstalo v průběhu procesu výroby nezměněno a zachovaly se tak všechny důležité živiny. Jednotlivé receptury jsou připravovány ve spolupráci s veterinárními odborníky a univerzitami.

Při výrobě kvalitních granulí pro psy respektujeme pradávné a přirozené instinkty psů jako lovců. Zároveň myslíme na životní prostředí. Využíváme obnovitelné zdroje energie z našich fotovoltaických panelů a čistíme vzduch použitý při výrobě. Pečlivě si vybíráme dodavatele všech surovin, kteří respektují přírodní zákonitosti a životní prostředí, abychom si byli jisti, že nabídneme vašemu pejskovi to nejlepší.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Heureka: Primordial Grain Free Adult Tuna and Lamb získal hodnocení 100%.

cerstve suroviny primordial  

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Primordial jsou kvalitní nabídkou za rozumnou cenu.

Mister Pet: ,,Posláním naší rodinné firmy je výroba opravdového, vyváženého psího krmiva, které zdravým a chutným způsobem přispěje k dlouhému životu našich zvířecích přátel."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Granule jsou spíše menší až střední velikosti, mají dobré složení, jsou bezobilné." ,,Jsou lehce stravitelné." ,,Naši NO po přechodu na Primordial mají krásnou srst." ,,Tyto granule kupuji pravidelně a moji psi je jedí rádi. Nikdy jsem nepozorovala po konzumaci zažívací potíže a myslím si, že se u nich zlepšila i kvalita srsti.",,Granule jsem pořídila na radu známé, která s nimi krmí odmala. Naše labradorka se na ně vrhla a miska byla úplně vylízaná. A to je to pěkně mlsná potvůrka. Určitě doporučuji" ,,Granule našemu pejskovi chutnají, má lesklou srst, objednám zase.",,Granule jsou super, a to je náš pes velmi vybíravý." ,,Doporučeno od chovatele, psovi granule chutnají, zlepšila se jeho celková kondice a kvalita srsti. Výborný poměr kvalita vs. cena.",,Velmi chutné granule, které našim klukům jedou, příznivá cena."",,Dobrý poměr cena a kvalita, jsou za solidní cenu." ,,Naším favoritem je buvol s makrelou. Oba psi se po něm mohou utlouct, a to máme ridgebacka a bišonka." ,,Doporučeno od chovatele, psovi granule chutnají, zlepšila se jeho celková kondice a kvalita srsti.",,Tyto granule jsem zvolila na doporučení paní z aaagranule.cz a musím říci, že je to správná volba. Navíc rychlé dodání a dárek k nákupu. Tady budu nakupovat i nadále." ,,Granule pejskovi chutnají a pěkně voní. Mohu vřele doporučit." ,,Doporučuji vyzkoušet uvidíte sami."

Proč si vybrat Primordial: Krmivo obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin živočišného původu doplněného o zeleninu a esenciální oleje. Díky nízkému glykemickému indexu je krmivo velmi dobře stravitelné a má pro psa lákavou chuť.

 Krmivo Primordial kupte zde.