Recenze granulí pro psy PetCurean

Snímek obrazovky 2019-03-10 v 11.15.08

Kanadský výrobce PetCurean je pravidelně renomovaným časopisem The Dog Whole Journal zařazován do absolutní světové špičky krmiv. Tato krmiva jsou postavena na vysokém obsahu zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality a dále zeleniny a ovoce prémiové kvality. V našem obchodě najdete dvě řady produktů PetCurean: extra čerstvé receptury NOW FRESH a GO! pro mazlíčky se specifickými stravovacími potřebami. Řada GO!™ je určena pro specifické potřeby vašich psů, kteří jsou vybíraví a potřebují receptury s vyšším obsahem bílkovin, a pro ty, kteří vyžadují granule s unikátními zdroji proteinů nebo omezeného počtu použitých surovin.  Vynikající receptury označené jako LID ( Limited Ingredient Diet ) jsou určeny k řešení různých zdravotních problémů  psů.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Petcurean GO! SENSITIVITY + SHINE Salmon suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality     s průměrným obsahem masa, vyrobené z kvalitních surovin.

DogFoodAdvisor: Petcurean GO! SENSITIVITY + SHINE získal 4,5 hvězdiček z 5.

AAAGRANULE.CZ: Kanadské psí granule PetCurean patří mezi světovou špičku. Krmivo PetCurean kupte zde.

PetCurean: ,,V Petcurean vyrábíme kvalitní potraviny bohaté na živiny, které jsou vhodné pro domácí zvířata, abychom našim psům a kočkám mohli dopřát šťastný a dlouhý život"

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Oceňuji kvalitní složení granulí. Jsou bezobilné. Jsme spokojeni." ,,Skvělé, hypoalergenní. Používáme verzi pro seniory." ,, Doporučil mi známý, který je z ameriky a krmí PetCureanem asi deset let. Nyní krmíme druhý pytel a od začátku je vše v pořádku i přechod z jiného krmiva byl bezproblémový. U krmiva zůstanu." ,,Kvalitní krmivo za dobrou cenu." ,,O krmivu jsem četla, že patří mezi nejlepší na světě. Vyzkoušela jsem a souhlasím. Pejsek prospívá, exkrementy jsou pevné a přiměřené. Přechod na krmivo PetCurean byl v pohodě."

Krmivo PetCurean kupte zde.