Recenze granulí pro psy Orijen

Kvalitní granule pro psy Orijen kupte na aaagranule.cz 

ORIJEN vyrábí společnost Champion Petfoods v Kanadě již od roku 1985. Jedná se o kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo (Biologically Appropriate) s nejvyšším obsahem masa na trhu včetně vysoce výživných jater, vnitřností a chrupavek. V krmivu je po inovaci receptury obsaženo 85% masa, 15% ovoce a zeleniny. Obsahuje vysoké množství proteinů, omezené množství sacharidů a je zcela bez obilovin. Je tedy vhodné i pro pejsky citlivé na obiloviny, protože je prostě vůbec neobsahuje. Krmivo vychází historicky z přirozené stravy původních vlků a poté psů, ke které by se dostali ve volné přírodě. Obsahuje rozmanité masa včetně čerstvých, volně lovených kuřat a krůt, celých čerstvých vajec, červeného masa z volně chovaných zvířat a čerstvých mořských a sladkovodních ryb, to vše v biologicky vhodném poměru. Reprezentuje tak novou třídu krmiv, která je vytvořena tak, aby splňovala výživové hodnoty podle přirozené adaptace psů ke stravě bohaté na maso a proteiny. Krmivo je nejvíce oceňovaným vítězem mezi krmivy na světě. 

Níže několik hodnocení s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Orijen Original suché krmivo pro psy výjímečné kvality, s nadprůměrným obsahem masa, vyrobené z kvalitních surovin."

Heureka: Orijen Original dosáhl hodnocení 97% a u zákazníků je 36. nejprodávanějším krmivem.

AAAGRANULE.CZ: U nás je značka ORIJEN třetí nejprodávanější značkou. Krmivo ORIJEN kupte zde.

Champion Petfoods: ,,Máme důvěru milovníků mazlíčků po celém světě. Vítězně oceňované krmivo a pamlsky ORIJEN garantují, že udrží vašeho milovaného psa šťastného, zdravého a silného!"

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.