Recenze granulí pro psy Orijen

Kvalitní granule pro psy Orijen kupte na aaagranule.cz 

ORIJEN vyrábí společnost Champion Petfoods v Kanadě již od roku 1985. Jedná se o kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo (Biologically Appropriate) s nejvyšším obsahem masa na trhu včetně vysoce výživných jater, vnitřností a chrupavek. V krmivu je po inovaci receptury obsaženo 85% masa, 15% ovoce a zeleniny. Obsahuje vysoké množství proteinů, omezené množství sacharidů a je zcela bez obilovin. Je tedy vhodné i pro pejsky citlivé na obiloviny, protože je prostě vůbec neobsahuje. Krmivo vychází historicky z přirozené stravy původních vlků a poté psů, ke které by se dostali ve volné přírodě. Obsahuje rozmanité masa včetně čerstvých, volně lovených kuřat a krůt, celých čerstvých vajec, červeného masa z volně chovaných zvířat a čerstvých mořských a sladkovodních ryb, to vše v biologicky vhodném poměru. Reprezentuje tak novou třídu krmiv, která je vytvořena tak, aby splňovala výživové hodnoty podle přirozené adaptace psů ke stravě bohaté na maso a proteiny. Krmivo je nejvíce oceňovaným vítězem mezi krmivy na světě. 

Níže několik hodnocení s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Orijen Original suché krmivo pro psy výjímečné kvality, s nadprůměrným obsahem masa, vyrobené z kvalitních surovin."

Heureka: Orijen Original dosáhl hodnocení 97% a u zákazníků je 36. nejprodávanějším krmivem.

AAAGRANULE.CZ: U nás je značka ORIJEN třetí nejprodávanější značkou. Krmivo ORIJEN kupte zde.

Champion Petfoods: ,,Máme důvěru milovníků mazlíčků po celém světě. Vítězně oceňované krmivo a pamlsky ORIJEN garantují, že udrží vašeho milovaného psa šťastného, zdravého a silného!"

Na čem se shodují zákazníci, kteří zvolili Orijen: ,,Žádné obiloviny, výborné složení, bez umělých konzervantů."       ,,Obsahuje vše, co pes potřebuje. Kvalita surovin především."          ,,Jedno z nejlepších krmiv, které v dnešní době je na evropském trhu možné koupit."                  ,,Pes je po nich aktivní a v dobré kondici, je to vidět i na konci trávicího procesu - odpovídající exkrement."          ,,Cenově jsou trochu dražší, ale odměnou je zdravý pes."         ,,100% kvalita je pro mě a mého psa priorita číslo jedna."             ,,Výrazné zlepšení zažívání."         ,,Pejsci jsou veselí a v dobré kondici i díky těmto granulím. Vyzkoušela jsem i jiné značky a granule Orijen vyhrávají."       ,,Výborné granule, používáme už od štěněte. Fenka ma pěknou stavbu těla, výbornou kondičku."           ,,Je vidět, že psovi krmení prospívá, je čilý a spokojený, má nádhernou lesklou srst."                      ,,Chutnali mu už štěněcí granule od Orijenu a ted střídám jen příchutě pro dospělé a vidím, že můj pes je spokojený a že ho nešidím nějakýma granulema ze supermarketu s množstvím popela, pšenice a dusíku."                ,,Snad první krmivo které mému psovi chutná, až bych řekla že se na něj těší a sní ho okamžitě."         ,,Pes na nich skvěle funguje a chutnají mu. Za kvalitu se musi zaplatit a naši mazlíčci si nezaslouží, aby se na nich šetřilo."              ,,Zlepšení trávení i kvality srsti patrné už po velmi krátké době."       ,,Je dražší, ale stačí krmit menším množstvím, takže ve výsledku stojí stejně a vyděláte na zdraví psa."               ,,Pes má po tomto krmivu krásnou srst a navíc mu dlouhodobě chutná."               ,,Pejsci mají lepší kvalitu srsti, bezproblémově je přijímají, chutnají jim, malé množství výkalů, dobrá stravitelnost, žádná reakce na kůži ani průjem se neobjevil."         ,,Je to nejlepší krmivo na českém trhu, které můžete svému pejskovi dopřát."

Tak neváhejte a  Krmivo ORIJEN kupte zde.