Recenze granulí pro psy N&D

Snímek obrazovky 2019-03-02 v 16.48.10

Značka N&D je kompletní krmivo vyráběné rodinnou italskou firmou Farmina Pet Foods s více než 50 lety zkušeností. V portfoliu je několik řad rozdělených podle složení. Je zde řada Natural & Delicious Grain Free (bez obilovin) a Low Ancestral Grain (s nízkým obsahem původně pěstovaných obilovin - špaldy a ovsa). Granule jsou s vyšším obsahem masa, jejich složení je nutričně vyvážené a obsahují pouze přírodní antioxidanty. Nově máme v nabídce řadu Quinoa, která pomáhá vašim pejskům při řešení problémů například se zažíváním, kvalitou srsti či nadváhou.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je N&D Low Grain Dog Adult Codfish & Orange suché krmivo pro psy výborné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

Heureka: N&D Low Grain Dog Adult Codfish & Orange dosáhl hodnocení 96%.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule N&D patří mezí kvalitní produkty s rozumnou cenou. Krmivo N&D kupte zde. 

Farmina Pet Foods: ,,Dnes tvoříme velkou rodinu s italským srdcem a spojuje nás velký sen, který žije v srdcích všech, kteří milují svá zvířata: snaha udělat je šťastnými, protože naše štěstí závisí na jejich štěstí. Šťasný mazlíček, šťastný majitel."

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.