Recenze granulí pro psy N&D

Snímek obrazovky 2019-03-02 v 16.48.10

Značka N&D je kompletní krmivo vyráběné rodinnou italskou firmou Farmina Pet Foods s více než 50 lety zkušeností. V portfoliu je několik řad rozdělených podle složení. Je zde řada Natural & Delicious Grain Free (bez obilovin) a Low Ancestral Grain (s nízkým obsahem původně pěstovaných obilovin - špaldy a ovsa). Granule jsou s vyšším obsahem masa, jejich složení je nutričně vyvážené a obsahují pouze přírodní antioxidanty. Nově máme v nabídce řadu Quinoa, která pomáhá vašim pejskům při řešení problémů například se zažíváním, kvalitou srsti či nadváhou.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je N&D Low Grain Dog Adult Codfish & Orange suché krmivo pro psy výborné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

Heureka: N&D Low Grain Dog Adult Codfish & Orange dosáhl hodnocení 96%.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule N&D patří mezí kvalitní produkty s rozumnou cenou.

Farmina Pet Foods: ,,Dnes tvoříme velkou rodinu s italským srdcem a spojuje nás velký sen, který žije v srdcích všech, kteří milují svá zvířata: snaha udělat je šťastnými, protože naše štěstí závisí na jejich štěstí. Šťasný mazlíček, šťastný majitel."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Náš pes má velmi citlivé zažívání. Vyzkoušeli jsme různé druhy granulí, ale pejska trápilo pořád zažívání. Tyto granule jsou kvalitní a pejskovi chutnají a nemá s nimi žádné zažívací problémy." ,,Granule jse objevili v D testu, kde měly velmi dobrý výsledek. Příjemně překvapily kvalitou a cenou." ,,Čubička je miluje." ,,Velký obsah masa. Našemu psovi to doma žerou i kočky. Koupím znovu."  ,,Kvalitní granule. Pes spokojen. Já spokojen." ,,Kvalitní granule, velký výběr druhů." ,,Měla jsem ve startovacím balíčku od chovatelky s doporučením, že jde o kvalitní krmivo. Našemu štěněti chutná. Výborně prospívá. Oceňuji i přiměřenou velikost samotných granulí, jsou tak akorát. U krmiva zůstanu." ,,Máme granule s granátovým jablkem a pejskovi šmakují. Vyzkoušíme i tu borůvku."

Nabídku značky jsme z důvodu neustálého nárůstu cen ukončili. Rádi Vám dovezeme konkrétní variantu, kterou chcete, stačí nám ji napsat na obchod@aaagranule.cz  

 

Nebo pro Vás máme kvalitní italské holistické bezobilné granule Primordial s cca 70% masa a o třetinu levněji než N&D