Recenze granulí pro psy Magnusson Petfood (Magnussons)

Magnusson na aaagranule.cz

Více než 60 let vyrábí švédská rodinná firma Magnusson krmiva pro psy. Původně s tím začala babička Magnusson, která pečovala o svůj chov plemene Grand Danois (velká německá doga) a řešila kvalitní stravu pro své psy. Podařilo se jí vyvinout krmivo, které je dokonale přizpůsobeno výživové fyziologii psa. Dodnes se používají stejné principy, tedy vysoký podíl čerstvého masa a pouze kvalitní švédské přísady.

Magnusson je jedním z mála výrobců na světě, který peče krmivo v troubě. Tento proces trvá déle a je šetrnější a to při zachování přírodních vitamínů a minerálů z kvalitních švédských surovin. Zatímco většina výrobců vyrábí krmivo pomocí extrudace, Magnusson i nadále používá pouze pečlivé pečení v peci vyhřáté na 90 stupňů.

Dnes řídí podnik dva bratři Käre a Jonas, jež převzali rodinnou firmu po otci Peterovi, který se výrobu naučil od staré paní Magnusson. 

Společnost produkuje dvě řady krmení Magnusson meat&biscuit a Magnusson original. Obě tyto řady spojuje šetrná technologie zpracování, bez obsahu umělých, či chemických látek, což dokazuje i kratší expirace krmiva pouze 10 měsíců. Hlavní rozdíl je, že řada Meat&biscuit je vyrobena pouze z čerstvých surovin a řada Original z mouček.

Všechny suroviny použité v krmivech Magnusson jsou švédského původu, což je velmi důležité pro kvalitu krmiva. Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti KRAV pro kvalitu použitých surovin.

Magnusson propočítal vhodné dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné pro malá, střední, či velká plemena. Doporučujeme krmivo Magnusson velkým a obřím plemenům, jelikož krmiva meat&biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze (přetočení) žaludku.

Zakoupením krmiva šetříte životní prostředí, protože k výrobě se využívají pouze energie z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psíkrmivorádce: ,,Soudě podle samotných složek je Magnusson Meat & Biscuit Adult  suché krmivo pro psy mírně nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

Heureka: Magnusson Meat & Biscuit Adult získal hodnocení 95%.

AAAGRANULE.CZ: Magnusson u nás zastupuje technologii pečeného krmiva a jedná se o prověřenou značku s dlouhou historií. Krmivo Magnusson kupte zde.

Magnusson Petfood ,, Krmivo pro psy Magnusson je vyrobeno z vysoce kvalitních švédských surovin, které obsahují pouze čerstvou zeleninu, bobule, vejce a maso. Abychom optimálně udrželi živiny, pečeme krmivo pečlivě v troubě, stejně jako dříve."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Mojí fence moc chutnají. Jedny z mála v česku, které nejsou extrudované, ale pečené. Dobrá cena za velké balení." ,,Chutnají a jsou snadno stravitelné i pro mého psa s citlivým zažíváním." ,,U tohoto krmiva jsem dlouho. Oběma psům svědčí a na krmení se těší." ,, Velice kvalitní granule, zlepšilo se pejskovi trávení ze dne na den. Doporučuji." ,,Nejlepší granule, které jsme objevili." ,,Výborné granule. Protože jsou pečené, tak pejskovi nebobtnají v bříšku:) Veliký podíl masa a super cena." ,,Již dlouho chováme velká plemena a toto krmivo je top, které jsme objevili." ,,Zdravé a cenově dostupné krmení pro naše bulíky." ,,Granule nám doporučil veterinář jako monoproteinové. Náš pejsek si na ně rychle zvykl a velmi dobře prospívá. Zůstanu u nich." ,,Našemu štěněti NO granule Magnusson junior moc chutnají, bobky jsou ukázkové. Koupím zas."

Krmivo Magnusson kupte zde.