Recenze granulí pro psy GO CARNIVORE

Rádi vám a vašim psím parťákům jako první v České republice představujeme novou řadu kvalitních kanadských granulí GO! CARNIVORE ™, které vytvořil osvědčený výrobce Petcurean. Petcurean se pravidelně umisťuje mezi výrobci nejlepších granulí na světě.

Produkty mají nejen velmi krásné obaly, ale hlavně skvělý obsah, po kterém se mohou vaši čtyřnozí kamarádi prostě utlouct. Produkty jsou určeny pouze pro parťáky, kteří mají rozhodně masožravé preference. 

GO! CARNIVORE ™ jsou plné kvalitních živočišných bílkovin z masa. Až 87% bílkovin v každém receptu pochází ze živočišných zdrojů a každý recept obsahuje 6 až 11 druhů čerstvých mas nejvyšší kvality. Živočišné bílkoviny vyžadují čas a energii na to, aby je tělo psa strávilo. Receptury jsou doplněné o zažívací enzymy, probiotika a prebiotickou vlákninu, po podporu dobrého trávení a možnost kvalitního využití bílkovin, které pomáhají udržovat silné a štíhlé svaly. 

Všichni chceme, aby naši mazlíčci zůstali zdraví a šťastní. Takže pokud je váš pes vybíravý jedlík, má problémy se srstí, alergie na potraviny nebo intoleranci některých potravin, jeho krmení prémiovou kvalitou GO! může být odpovědí na mnoho problémů. Receptury granulí jsou vytvořeny speciálně pro psy, kteří „by to neměli jíst“ a „to nemohou jíst“. Podporují zdravý vývoj psů tak, aby se mohli těžit z kvalitního života, ze zdravé kůže a lesklé srsti.

GO! CARNIVORE ™poskytuje kompletní a vyváženou stravu bez hormonů, vedlejší produktů čehokoliv nebo umělých konzervantů. A pokud váš pes potřebuje něco navíc, tak zkuste GO! 

Granule GO! si kupte zde.