Recenze granulí pro psy Essential Foods

Kvalitni granule pro psy Essential Foods kupte na aaagranule.cz

ESSENTIAL FOODS je kompletní krmivo vyráběné ve Spojeném království z místních surovin bez obilovin. Obsahuje více než 65% živočišných surovin: gressinghamské kachny, kuřata rodu Ross, červení jeleni, britské jehněčí, čerstvá vejce, skotští lososi,pstruzi z řeky Avon. 30% zeleniny, lesních plodů, lněného semena, ovoce, bylinek, vitamínů a minerálních látek. Jeho receptury jsou postaveny na tzv. BOF principu tedy behaviorální optimalizaci krmiva. Jejím hlavním cílem je udržení stabilní hladiny cukru v krvi. Vysoký obsah čerstvého masa pak stimuluje instinkt psa. Při výrobě krmiva se používá nízká teplota vaření, která zachovává výživovou hodnotu surovin. Složení je doplněno o bobule, semena a byliny napodobující obsah ze žaludku kořisti, kterou by pes/vlk lovil ve volné přírodě.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Essential Estate Living suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.""

Heureka: Essential Estate Living dosáhl hodnocení 96%.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Essential Foods jsou velmi kvalitní a u nás je tato značka nejprodávanější. Krmivo Essential Foods kupte zde.

Essential Foods: ,,Krmiva Essential mají jedno poslání: zlepšit a prodloužit život psů. Vysoký standard kvality a skvělá chuť čistého britského venkova."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Granule psovi chutnají, stolice výborná a zlepšila se kvalita srsti." ,,Dobré složení, granule příjemně voní." ,,Koupila jsem po doporučení veterinářky, čubičce moc chutnají a má nádherně lesklou srst." ,,Doporučil mi chovatel, který granulemi The Beginning krmí i březí a kojící fenku. Štěňata si tak na ně zvyknou již z mateřského mléka. Naše Daisy je prostě miluje." ,,Produkt jsem si vybrala podle dobrého složení výživných, prospěšných látek. Je bezobilné. Určitě doporučuji. Mám krásnou a hlavně zdravou fenku." ,,Doporučení na tyto granule jsem našla na ifauně i s uvedením aaagranule.cz jako dodavatele, musím dát za pravdu. Granule jsou kvalitní, pejsek je spořádá a je na něm vidět radost. Se službami od tohoto rodinného obchodu jsem nesmírně spokojená. Fandím jim, protože takto se to prostě má dělat :-) "

Krmivo Essential Foods kupte zde.