Recenze granulí pro psy Diamond Naturals

Snímek obrazovky 2019-03-02 v 15.51.43

Diamond Pet Foods je renomovaný výrobce z USA, který působí na trhu od roku 1970. V portfoliu má několik značek, z nichž v našem rodinném obchodě najdete jako zástupce Diamond Naturals, Diamond Naturals Grain-Free a Taste of the Wild. Všechny uvedená krmiva splňují přísné nutriční profily (složení) podle AAFCO. Jako hlavní složku obsahují maso a masovou moučku.  Dále hrášek jako kvalitní zdroj sacharidů. Jsou buď bezobilné nebo obsahují rýži. Receptury obsahují vejce, která jsou snadno stravitelná a mají mimořádně vysokou biologickou hodnotu. Granule obsahují také dostatek zeleniny a bylinek a superfoods. Jedná se o kompletní krmivo pro psy všech plemen a každého věku. 

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

DogFoodAdwisor: Diamond Naturals Extreme Athlete získal hodnocení 5 hvězdiček z 5 možných.

Amazon: Diamond Naturals získal hodnocení 4,5 hvězdiček z 5 možných.

AAAGRANULE.CZ: Diamond Naturals je kvalitní značkou výrobce s padesátiletou zkušenností. Krmivo Diamond Naturals kupte zde. 

Diamond Pet Foods: ,,U společnosti Diamond věříme, že každé zvíře si zaslouží to nejlepší. Když si koupíte krmivo pro domácí mazlíčky, můžete si být jisti, že získáváte produkty výjimečné kvality, pečlivě vyráběné v USA v nejmodernějších zařízeních a pod přísnými pokyny pro kontrolu kvality."

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.