Recenze granulí pro psy Diamond Naturals

Snímek obrazovky 2019-03-02 v 15.51.43

Diamond Pet Foods je renomovaný výrobce z USA, který působí na trhu od roku 1970. V portfoliu má několik značek, z nichž v našem rodinném obchodě najdete jako zástupce Diamond Naturals, Diamond Naturals Grain-Free a Taste of the Wild. Všechny uvedená krmiva splňují přísné nutriční profily (složení) podle AAFCO. Jako hlavní složku obsahují maso a masovou moučku.  Dále hrášek jako kvalitní zdroj sacharidů. Jsou buď bezobilné nebo obsahují rýži. Receptury obsahují vejce, která jsou snadno stravitelná a mají mimořádně vysokou biologickou hodnotu. Granule obsahují také dostatek zeleniny a bylinek a superfoods. Jedná se o kompletní krmivo pro psy všech plemen a každého věku. 

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

DogFoodAdwisor: Diamond Naturals Extreme Athlete získal hodnocení 5 hvězdiček z 5 možných.

Amazon: Diamond Naturals získal hodnocení 4,5 hvězdiček z 5 možných.

AAAGRANULE.CZ: Diamond Naturals je kvalitní značkou výrobce s padesátiletou zkušenností. Krmivo Diamond Naturals kupte zde. 

Diamond Pet Foods: ,,U společnosti Diamond věříme, že každé zvíře si zaslouží to nejlepší. Když si koupíte krmivo pro domácí mazlíčky, můžete si být jisti, že získáváte produkty výjimečné kvality, pečlivě vyráběné v USA v nejmodernějších zařízeních a pod přísnými pokyny pro kontrolu kvality."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,, Konečně jsem našla krmivo i pro psa s problematickým trávením, které je pro něj ideální." ,,Značka zde není tak rozšířená, ale přesvědčili mne velmi dobré recenze i na zahraničních webech. Zkusili jsme a spokojenost je maximální. Psovi chutnají, zlepšila se mu srst a na krmení se evidentně těší. Mě zase těší, že krmivo je za dobrou cenu." ,,Ověřený produkt, doporučuji." ,,Máme psa z útulku, kterého našli na ulici. Byl vyhublý s kožními problémy a bál se lidí. Po roce v naší péči a na krmivu Diamond je jak vyměněný. Přibral. Kvalita srsti se s původním stavem nedá srovnat. Je spokojený a hlavně už ví, že existují i hodní lidé:-) " 

Krmivo Diamond Naturals kupte zde.