Recenze granulí pro psy Carnilove

Carnilove na aaagranule.cz

Carnilove je česká značka vyráběná rodinnou firmou VAFO PRAHA s.r.o. Při tvorbě krmiva ji inspiroval historický vývoj psa a jeho soužití s člověkem. Široké spektrum pečlivě vybraných zdrojů masa divokého původu jako sob, kachna, bažant, krocan, jehněčí, divočák a losos odpovídá skladbě přirozeně ulovené kořisti a zajišťuje potřebný přísun důležitých aminokyselin. Lesní ovoce, zelenina, divoké bobule a byliny dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny.

Základní řada Carnilove - obsahuje velkou nabídku pečlivě vybraných zdrojů masa divokého původu jako sob, kachna, bažant, krocan, jehněčí, divočák a losos. Svým složením naplňuje skladbu přirozeně ulovené kořisti a zajišťuje potřebný přísun důležitých aminokyselin. Je doplněna o lesní ovoce, zeleninu, divoké bobule a byliny, které dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny. V této řadě jsou produkty Duck & Pheasant (kachna a bažant), Lamb & Wild Boar (jehně a kanec), Salmon & Turkey (losos a krocan), Reindeer (sob), Salmon (losos). Pro štěňata Salmon & Turkey for puppies (losos a krocan pro štěňata) a  Salmon & Turkey for large breed puppy (losos a krocan pro štěňata velkých plemen).

Řada Carnilove Fresh Meat - vyvážené krmivo složené z čerstvého masa společně se zeleninou, ovocem a bylinkami. Návrat k přirozené stravě zajišťuje optimální absorpci živin, zlepšuje trávení, pomáhá zajistit optimální fyzickou kondici, chrání kardiovaskulární systém, regeneruje suchou kůži a pomáhá udržet srst zdravou a zářivou. V této řadě najdete produkty Fresh Carp & Trout (kapr a pstruh), Fresh Chicken & Rabbit (kuře a králík) a pro malá plemena Fresh Ostrich & Lamb (pštros a jehně).

Nová řada Carnilove True Freshzaložená pouze na čerstvém mase, jež podporuje jedinečnou a správnou výživu, kterou psi instinktivně preferují. V této řadě je 95% stravitelnost proteinu a s tím související vyšší stravitelnost krmiva. Je složena ze 60% čerstvého masa a 40% zeleniny, ovoce, bylinek a superpotravin. Má vysoký obsah aktivních aminokyselin a živin k zajištění správné výživy tělesných tkání psa. V této řadě najdete produkty Fresh Fish with Chickpeas and Apples (čerstvá ryba s cizrnou a jablky), Fresh Turkey with Red Lentils and Lemna (čerstvá krůta s červenou čočkou a okrehkem) a resh Beef with Peas and Pumpkin (čerstvé hovězí s hráškem a dýní).

Carnilove vyrábí také řadu masových kapsiček Carnilove Dog Pouch Paté s kousky masa a vnitřností divokého původu v paštice. Vysoký obsah masa je 85%.  Kapsičky obsahují unikátní druhy masa, jako je buvol, kapr, pštros, bažant, křepelka, losos, kachna, zvěřina či divočák. Jsou bez obilovin, bez brambor, bez GMO, bez sóji, bez konzervantů a barviv. Můžete je použít jako kompletní krmivo nebo jako doplněk a ochucení ke granulím.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Carnilove Reindeer for Adult suché krmivo pro psy výborné kvality s dostatečným obsahem masa, vyrobené z kvalitních surovin."

Heureka: Carnilove Reindeer for Adult dosáhl hodnocení 97%.

AAAGRANULE.CZ: Holistické psí granule Carnilove jsou zárukou jistoty a kvality.

Carnilove: ,,Naší prioritou je zdraví a kondice psa."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Pejskům chutnají a mají výborné složení." ,,Bez obilí a brambor s vysolým obsahem masa. Mému NO moc chutnají." ,,Zkoušel jsem různé granule. U Carnilove jsem zůstal neboť psům evidentně chutnají. Měli jsme již tři různé (jehněčí, kachní a kapra) a všechny v pohodě. " ,,Kvalitní granule, čubičce chutnají a hezky voní." ,,Doporučeno veterinářkou, pejskovi se upravila stolice a zbavili jsme se problémů s nadýmáním. Zlepšila se kvalita srsti." ,,Carnilove používáme od štěněte už pět let a nemám důvod měnit. Vysoká kvalita." ,,Od Carnilove jsme vyzkoušeli více druhů. Psovi nejvíce chutná kapr, i když oproti jiným je více aromatičtější. Ale žere to on a ne já :-). Pes dobře prospívá a tak jsem spokojený." ,,Naší Nancy moc chutná a je radost ji pozorovat. Také na cvičišti z ní energie jen čiší." 

Krmivo Carnilove kupte zde.