Recenze granulí pro psy Carnilove

Carnilove na aaagranule.cz

Carnilove je česká značka vyráběná rodinnou firmou VAFO PRAHA s.r.o. Při tvorbě krmiva ji inspiroval historický vývoj psa a jeho soužití s člověkem. Široké spektrum pečlivě vybraných zdrojů masa divokého původu jako sob, kachna, bažant, krocan, jehněčí, divočák a losos odpovídá skladbě přirozeně ulovené kořisti a zajišťuje potřebný přísun důležitých aminokyselin. Lesní ovoce, zelenina, divoké bobule a byliny dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Carnilove Reindeer for Adult suché krmivo pro psy výborné kvality s dostatečným obsahem masa, vyrobené z kvalitních surovin."

Heureka: Carnilove Reindeer for Adult dosáhl hodnocení 97%.

AAAGRANULE.CZ: Holistické psí granule Carnilove jsou zárukou jistoty a kvality. Krmivo Carnilove kupte zde.

Carnilove: ,,Naší prioritou je zdraví a kondice psa."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Pejskům chutnají a mají výborné složení." ,,Bez obilí a brambor s vysolým obsahem masa. Mému NO moc chutnají." ,,Zkoušel jsem různé granule. U Carnilove jsem zůstal neboť psům evidentně chutnají. Měli jsme již tři různé (jehněčí, kachní a kapra) a všechny v pohodě. " ,,Kvalitní granule, čubičce chutnají a hezky voní." ,,Doporučeno veterinářkou, pejskovi se upravila stolice a zbavili jsme se problémů s nadýmáním. Zlepšila se kvalita srsti." ,,Carnilove používáme od štěněte už pět let a nemám důvod měnit. Vysoká kvalita." ,,Od Carnilove jsme vyzkoušeli více druhů. Psovi nejvíce chutná kapr, i když oproti jiným je více aromatičtější. Ale žere to on a ne já :-). Pes dobře prospívá a tak jsem spokojený." ,,Naší Nancy moc chutná a je radost ji pozorovat. Také na cvičišti z ní energie jen čiší." 

Krmivo Carnilove kupte zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.