Recenze granulí pro psy Calibra

Calibra na aaagranule.cz

Calibra je česká značka kompletních superprémiových krmiv a veterinárních diet vytvořená veterináři z Brna v roce 2001. Její historie však sahá až do konce 90. let, kdy se veterinář Dr. Jaromíru Koudelovi úspěšně podařilo vybudovat veterinární distribuční společnost Noviko, která vznikla z nadšení a společné práce kamarádů. Značka Calibra je postavená na spolupráci předních specialistů, např. z Vídeňské veterinární univerzity, Berlínské veterinární univerzity nebo laboratorních a vývojových pracovišť v České republice. Své výrobky vyváží do více než 20 zemí světa. Calibra má několik řad krmiv. Hypoalergenní krmivo řady HYPOALLERGENIC, bezobilné krmivo řady GRAIN FREE a řadu expertní výživy pro specifické požadavky na výživu EXPERT NUTRITION. 

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Calibra Grain Free Adult Small & Medium Breed / Salmon & Potato suché krmivo pro psy mírně nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

Heureka: Calibra Grain Free Adult Small & Medium Breed / Salmon & Potato dosáhl hodnocení 97%.

AAAGRANULE.CZ: České psí granule Calibra jsou kvalitní a patří k žádaným značkám.  Krmivo Calibra kupte zde.

Calibra: ,, Vytváříme co nejkvalitnější produkty s vysokou nutriční hodnotou, napomáháme zdraví zvířat a přispíváme k dlouhému a spokojenému vztahu chovatele a jeho mazlíčka."

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.