Recenze granulí pro psy Brit Care

Brit Care granule pro psy na aaagranule.cz

Brit Care je česká značka vyráběná rodinnou firmou VAFO PRAHA s.r.o., která krmivo vyváží do 66 zemí světa a působí na trhu více než 20 let. Společnost vyrábí superprémiová krmiva pro psy v několika řadách. Například Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite. Produkty nejsou testovány na laboratorně chovaných zvířatech.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je suché krmivo Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice pro psy mírně nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

Heureka: Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice dosáhl hodnocení 94% a je na top 2. místě mezi nejprodávanějšími granulemi.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Brit Care jsou osvědčenou značkou na trhu a patří mezi nejprodávanější. Krmivo Brit Care kupte zde.

VAFO PRAHA: ,,Naší prioritou je zdraví a kondice - nepoužíváme takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete."

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.