Recenze granulí pro psy Brit Care

Brit Care granule pro psy na aaagranule.cz

Brit Care je česká značka vyráběná rodinnou firmou VAFO PRAHA s.r.o., která krmivo vyváží do 66 zemí světa a působí na trhu více než 20 let. Společnost vyrábí superprémiová krmiva pro psy v několika řadách. Například Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite. Produkty nejsou testovány na laboratorně chovaných zvířatech.

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je suché krmivo Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice pro psy mírně nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

Heureka: Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice dosáhl hodnocení 94% a je na top 2. místě mezi nejprodávanějšími granulemi.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Brit Care jsou osvědčenou značkou na trhu a patří mezi nejprodávanější. Krmivo Brit Care kupte zde.

VAFO PRAHA: ,,Naší prioritou je zdraví a kondice - nepoužíváme takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Granule Brit kupuji už delší dobu, pejskovi chutnají, dobře se mu koušou, obsahují důležité živiny pro zdravý vývoj pejska." ,,Po granulích mají moji pejsci exkrementy tuhé a v menším množství. Kvalita srsti je také v pořádku. " ,,Dobré složení granulí za dobrou cenu." ,,Pes granule žere s chutí. Jakýkoliv druh z řady Care." ,,Výborné granule za přiměřenou cenu." ,,Granule mé fence RR chutnají, vypadá spokojeně a srst má krásně lesklou. Spokojenost." ,, Vyhovuje mi více příchutí neboť, když fence přestalo chutnat jehněčí, zkusila jsem lososa a baští ho skvěle. Krmím již přes tři roky jednou značkou." ,,Dobrá stravitelnost, psovi chutná a miska je rychle prázdná." ,,Nejprve jsme krmili nižší modrou řadou, kvůli ceně. Pejskovi pak už nechutnalo. Potom jsme přešli na bílou řadu Care a chutná mu." ,,Vyhovuje nám dobrá velikost granulí a rozumná cena. Fence chutnají."

Krmivo Brit Care kupte zde.