Recenze granulí pro psy Barking Heads

Barking Heads granule pro psy na aaagranule.cz

BARKING HEADS vyrábí společnost Pet Food UK Ltd. ve Velké Británii od roku 2008. Jde se o přírodní superprémiové krmivo pro psy, které klade důraz zejména na vysokou nutriční hodnotu s použitím čerstvých surovin. Krmivo neobsahuje přídavky škrobu, soli, barviv či jiných chemických aditiv, konzervantů a geneticky modifikovaných zemědělských produktů. Hlavní složka je maso, maximum omega nenasycených mastných kyselin, zelenina a kloubní výživa s glukosaminem. Nízký obsah škrobů z rýže, ovsa a brambor, bez obilovin nebo s nízkým obsahem obilovin. Prostě zábavná, zdravá a etická značka, která vyrábí špičkové krmivo z místních surovin

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Barking Heads Puppy Days Grain Free suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

Heureka: Barking Heads Puppy Days dosáhl hodnocení 96%.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Barking Heads jsou velmi kvalitní a určitě je doporučujeme. 

Pet Food UK Ltd: ,,Díky krmivu Barking Heads bude váš domácí mazlíček dobře a zdravě nejen vypadat, ale bude se tak také cítit."

Nejčastěji zákazníci při hodnocení zmiňují: ,,Mám malé plemeno a používám typ small breed, protože má menší velikost granulí -chutnají mu jehněčí i kachní. Stolice je správná. Srst je nádherná." ,,Zatím nejlepší z krmiv, jaké jsme kdy používali. Cena odpovídá kvalitě." ,,Krmivo s vysokým obsahem masa je velmi kvalitní. Velikost granulí je tak akorát." ,,Na krmivo jsem narazila při studiu v Anglii. Krmím v našem chovu již několik let a jsem maximálně spokojená. Oceňuji i to, že se dováží také 18kg chovatelské balení. Krmivo je velmi vyvážené, s vysokým podílem masa. Cena je na české poměry o něco vyšší, ale rozhodně odpovídá kvalitě. Kdo to se svým psem myslí vážně, tak ať ho určitě vyzkouší." ,,Dlouho jsme hledali krmivo, které by naší starší fence vyhovovalo, až jsme objevili Barking Heads Golden Years. Jsme maximálně spokojeni." ,,Krmivo je skvělé, hodně masa, pejsek je šťastný." 

Krmivo Barking Heads kupte zde.