Recenze granulí pro psy Barking Heads

Barking Heads granule pro psy na aaagranule.cz

BARKING HEADS vyrábí společnost Pet Food UK Ltd. ve Velké Británii od roku 2008. Jde se o přírodní superprémiové krmivo pro psy, které klade důraz zejména na vysokou nutriční hodnotu s použitím čerstvých surovin. Krmivo neobsahuje přídavky škrobu, soli, barviv či jiných chemických aditiv, konzervantů a geneticky modifikovaných zemědělských produktů. Hlavní složka je maso, maximum omega nenasycených mastných kyselin, zelenina a kloubní výživa s glukosaminem. Nízký obsah škrobů z rýže, ovsa a brambor, bez obilovin nebo s nízkým obsahem obilovin. Prostě zábavná, zdravá a etická značka, která vyrábí špičkové krmivo z místních surovin

Níže několik hodnocení a informací s uvedením zdrojů:

Psikrmivoradce: ,,Soudě podle samotných složek je Barking Heads Puppy Days Grain Free suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny."

Heureka: Barking Heads Puppy Days dosáhl hodnocení 96%.

AAAGRANULE.CZ: Psí granule Barking Heads jsou velmi kvalitní a určitě je doporučujeme. Krmivo Barking Heads kupte zde.

Pet Food UK Ltd: ,,Díky krmivu Barking Heads bude váš domácí mazlíček dobře a zdravě nejen vypadat, ale bude se tak také cítit."

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.