Proč máme tak malý výběr značek? 

Proč máme tak malý výběr značek? 

Dobrý den, jsme rádi, že jste si zvolili aaagranule.cz .Věříme, že si u nás jistě vyberete. To si trochu protiřečí s nadpisem tohoto článku, viďte. Pojďme si to vysvětlit. 

Český trh s granulemi je velmi rozmanitý. Máme zde spoustu českých i zahraničních výrobců. Věřili byste, že je tu kolem 150 různých značek krmiva? Kdo se v tom má vlastně vyznat? A jak vybrat tu správnou značku? Univerzální návod není. Je třeba se ptát veterinářů, známých, kteří mají psa, či zjišťovat informace v knihách, na internetu a také na samotných baleních granulí.

Strávili jsme téměř třičtvrtě roku průzkumem trhu a jednotlivých značek. Hodně jsme naslouchali zákazníkům a bavili se s nimi o tom, co při výběru krmiva preferují? Jak volí zrovna tu danou značku? Zjišťují si informace o složení granulí nebo je zajímá jenom cena? Jak jejich pes reaguje na zvolené krmivo apod. 

Rozhodli jsme se vybrat cca 15 značek, které budeme nabízet. Aktuálně máme v nabídce tyto značky

Při výběru jsme dbali na zastoupení značek ze středního i vyššího kvalitativního spektra. Dále na to, aby granule obsahovaly co nejvyšší podíl masa. Vybrané značky obsahují obvykle cca 40-85% masa a jsou od renomovaných výrobců s delší historií. Vybírali jsme značky bezobilné, hypoalergenní či low grain.

Prostě jde nám o společný cíl, aby tu byl váš psí parťák spokojený a hlavně, aby tu byl s vámi co nejdéle. Věříme, že zvolíte správně a těšíme se na vaši objednávku a dlouhodobou spolupráci.

Kateřina a David