Podporujeme pejsky v útulcích i na ulici.

Stejně jako v loňském roce jsme se i letos zapojili spolu s kolegy z Primy do sbírky pro pejsky v útulcích. Celá akce proběhla i s podporou našeho dodavatele, společnosti Hájek Pet Food.

Podařilo se nám dát dohromady zajímavou částku 30.600 Kč, díky které jsme mohli pejskům dopřát celkem 504 kg kvalitních švédských pečených granulích Magnusson. Granule předávaly ty nejpovolanější, z Prima Mazlíčka. Rozdělili je poctivě  mezi dva projekty. 

Jeden z letošních projektů byl trochu neobvyklý. Jednalo se o Jako doma – Homelike, o.p.s. Je to nezisková organizace, která se věnuje ženskému bezdomovectví. Jejich cílem je společnost, kde každý má možnost důstojně bydlet a kde nejsou sociální a genderové nerovnosti. A protože i ženy bez domova mají čtyřnohé psí parťáky, kteří často patří mezi jejich věrné přátele, volba byla jasná.

Kontakt na komunitní centrum Jako doma – Homelike, o.p.s.U Libeňského pivovaru 1332/1, 180 00 Praha 8 – Libeň, Tel.: 774 085 552, info@jakodoma.org

Podpořit je můžete i darováním přes https://www.darujme.cz/organizace/255 

Kontakty na útulek: Tety v akci Královéhradecký kraj, Michaela Pourová, Tel: 602933785, Starohradská 121, 503 52, Skřivany

O Tetách v akci: Jsme parta dočasných tet, které zachraňují opuštěná nebo vyhozená štěňata a koťata, někdy i dospělá zvířata. Pozůstatky dědictví a vůbec všechny, kteří naši péči potřebují. Vzájemně si pomáháme s péčí, vybíráme a hledáme nové domovy. S našimi svěřenci chceme a zůstáváme v kontaktu i po osvojení. 

Budeme rádi, když si (nejen o Vánocích) vzpomenete na pejsky, kteří na své štěstí čekají. Můžete je podpořit nejen kvalitními granulemi či pamlsky, ale třeba si svého nového parťáka přímo osvojit.

Přejeme všem našim zákazníkům a jejich čtyřnohým parťákům krásné svátky a hlavně hodně zdraví.

Děkujeme.

Kateřina a David

 

Podpořené útulky z roku 2020 najdete zde.