Pečené přílohy Bohemia Pet Food.

Pečené přílohy Bohemia Pet Food.

Nabídku jsme rozšířili o další novinku od českého výrobce sušeného barfu Bohemia Pet Food a tou jsou pečené přílohy ve verzích A, B a C. Receptury jsou rozděleny takto:

Receptura A - pro štěňata plemen (do 25kg), pro dospělé psy všech plemen žijící tzv. aktivním životním stylem, či jsou ve zvýšené fyzické a psychické zátěži.

Receptura Bpro štěňata plemen (25-45kg), pro dospělé psy všech plemen v běžné aktivitě a pro seniory všech plemen v mírně zvýšené aktivitě.

Receptura Cpro štěňata plemen (nad 45 kg), pro seniory v běžné až snížené aktivitě, pro dospělé a seniory s potřebou snížit hmotnost. 

Jaké jsou hlavní benefity:

1)Jak je krmivo vyrobeno: krmivo je pečené a následně sušené 12 hodin. Pozvolné sušení horkým vzduchem je nejstarší, nejšetrnější a nejpřirozenější způsob uchování potravin, který nám zachová nutriční benefity, trvanlivost a přirozenou vůni. Nepřidáváme žádné syntetické doplňky.
 
2) Z čeho je krmivo vyrobeno: Všechny ingredience si sami vykupujeme ať už přímo z jatek nebo již sušené od dodavatelů a dále si je sami zpracováváme a mícháme do konečného produktu. Nabízíme pestrou stravu pro psy z ingrediencí bohatých natolik, abychom nemuseli přidávat žádná syntetická aditiva v jakékoliv podobě.

3) Propracovaný výživový plán: Vytvořili jsme jeden z nejpropracovanějších výživových plánů, který zahrnuje kompletní stravu, přílohy, konzervy, vývary a pamlsky. V kompletních recepturách naleznete pestrost nejen v živočišné, ale i rostlinné části v každé fázi života Vašeho psa. Kompletní stravou se nám prolíná doplňková strava v podobě pestrých příloh k našim masovým konzervám, či kusu čerstvého masa, který si zakoupíte třeba u Vašeho řezníka. Stravu podlejete našimi silnými vývary a nakonec excelentní dentální bez lepkové suchary na čištění chrupu, či poctivě sušená masa z nejlepších částí zvířete, jako například, kýta, prsa, hřbet. Tento typ pamlsku je nejen odměnou, ale zejména tím nejzdravějším doplňkem výživy v podobě těch nejkvalitnějších bílkovin a esenciálních aminokyselin, které jsou základním stavebním kamenem Vašeho psa a jsou součástí téměř všeho v jeho organismu.

 

Pečené přílohy najdete zde.