Novinky mezi německými pečenými granulemi od firmy BUBECK.

Představujeme Vám novinky v našem sortimentu pečených granulí od německé rodinné firmy Bubeck.

Rodinná firma Bubeck připravuje kvalitní psí krmiva již více než 120 let. Využívá přitom kvalitních regionálních surovin a pomalého, šetrného pečení v kamenných pecích . Tajemství jejich produktů spočívá ve způsobu tradičního pečení. Pomalu a jemně, aby se mohly tvořit krátké škrobové řetězce, které jsou tak důležité pro trávení. To je pro psa cenné, aby získal přirozenou energii z potravy. Tato technologie je extrémně šetrná ke každé složce v krmivu. Pomalé pečení a sušení krmiva probíhá téměř celý den. Všechny ingredience jsou pečené dohromady, aby se chutě hezky spojily. Následně probíhá pomalé chlazení po dobu několika hodin pro zachování maximálního množství živin. Na celý výrobní proces dohlížejí zkušené, odborné oči pracovníků Bubeck a výsledkem jsou poctivé chutné produkty, ze kterých dýchá dlouhá tradice německého řemesla. 

V sortimentu jsou krmiva z hovězího, kuřecího a exkluzivního buvolího masa, masové konzervy a široká škála pamlsků pro psy. Bez cukru, náhradních sladidel, umělých přísad, vedlejších produktů a geneticky modifikovaných surovin. 

BUBECK X-Power getreidefrei 12 kg - Vysoce energetické pečené krmivo. První svého druhu. X- POWER garantuje vysoký příjem energie z kvalitních bílkovin a uhlohydrátů.

BUBECK No. 87 Lammfleisch Sensitive - Weizenfrei 12,5 kg - dietní krmivo pro psy s nadváhou, či psy s potravními intolerancemi. Vinikající volba před nasazením veterinárních diet na slinivku, čí játra.

BUBECK No. 88 Lammfleisch getreidefrei 12,5kg - bezobilná varianta dietního krmiva pro citlivé zažívání, starší psy, či pro psy trpící zánětem slinivky, či jater.

BUBECK si kupte zde.