Nové unikátní granulované receptury Bohemia Pet Food.

Jako první v ČR Vám přinášíme novinku od osvědčeného českého výrobce značky Bohemia Pet Food. Ke kvalitnímu sušenému barfu, monoproteinovým konzervám, pamlskům, sušeným masíčkům vývarům a přílohám vznikla nová řada i v kvalitním granulovaném krmivu.

Nové unikátní granulované receptury Bohemia Pet Food, byly vytvořeny tak, aby doplnily nejen dosavadní nabídku produktů, ale i mezeru na trhu. Granulovaná krmiva byla navržena tak, aby perfektně seděla k dalším doplňkovým krmivům Bohemia, jako jsou vývary nebo velmi oblíbené konzervy.

V této řadě bude postupně uvedeno 9 receptur v sérii po 3 recepturách.

Jako první z nich je receptura s hovězím masem. 

Receptury jsou postavené na vysokém podílu hovězího masa, tuku a dietních bramborových vločkách. Obsahují převážně čerstvé hovězí maso a pouze jeden zdroj hlavního uhlohydrátu v podobě bramborových vloček, což značí lepší stravitelnost a minimalizaci rizika intolerancí a alergií. Na trhu nenajdete mnoho takových receptur.

Koncept ABC

Řada je vytvořena v typickém konceptu receptur A/B/C, který jednoduše řečeno odlišuje sílu receptur. Receptura A má vysoký podíl bílkovin, tuků a také vyšší energetickou hodnotu. U receptury C je tomu naopak, ale zase má vyšší obsah ovoce, zeleniny, vlákniny atp. Nejsilnější receptura A je tedy vhodná pro štěňata a také aktivní dospělé psy. Receptura C pak pro starší nebo méně aktivní psy, nebo prostě takové, kteří nepotřebují přijímat tolik energie. Tento jednoduchý koncept 3 receptur obecně dokáže nabídnout variantu pro štěňata, dospělé i starší psy všech plemen, a to postupným přechodem mezi recepturami a úpravou dávkování, jak je názorně popsáno na etiketě v tabulce dávkování. Tento koncept je naprosto nový a unikátní a my jsme si už v praxi na našich míchaných směsích ověřili, že je pro zákazníka uchopitelný a intuitivní.

V tomto roce dále plánujeme granulovaná krmiva Bohemia doplnit ještě Jehněčí řadou a začátkem příštího roku bychom rádi přidali poslední 3 receptury ze zvěřiny. Tímto se nám do budoucna vytvoří pestrost příchutí pro každou životní fázi a úroveň aktivity psa, ze kterých si vybere každý.

Vybírat můžete zde:

Receptura A

Receptura B

Receptura C

(Zdroj textu Hájek Pet Food a AAAGRANULE.CZ)