Nové unikátní granulované receptury Bohemia Pet Food s jehněčím masem máme opět první.

Těší nás, že jsme opět první v ČR, kdo Vám může nabídnout něco unikátního od osvědčeného českého výrobce značky Bohemia Pet Food. Ke kvalitnímu sušenému barfu, monoproteinovým konzervám, pamlskům, sušeným masíčkům vývarům a přílohám vznikla nová řada i v kvalitním granulovaném krmivu. Na jaře jsme Vám představili řadu s hovězím masem. Nyní máme další řadu a to s jehněčím masem.

Nové unikátní granulované receptury Bohemia Pet Food, byly vytvořeny tak, aby doplnily nejen dosavadní nabídku produktů, ale i mezeru na trhu. Granulovaná krmiva byla navržena tak, aby perfektně seděla k dalším doplňkovým krmivům Bohemia, jako jsou vývary nebo velmi oblíbené konzervy.

V této řadě bude postupně uvedeno 9 receptur v sérii po 3 recepturách.

Jako první z nich vznikla receptura s hovězím masem, o které jsme psali zde. 

Jako druhá z nich vznikla receptura s jehněčím masem.

Nové receptury jsou postavené na vysokém podílu jehněčího masa, tedy jednom zdroji živočišné bílkoviny. A také jednom zdroji rostlinné surovinyv podobě rýže, s kvalitním hovězím tukem.

Receptury jsou vhodné pro všechny psy v každém věku, dle tabulky dávkování. To je tradičně založeno na unikátním konceptu ABC, který jednoduše řečeno odlišuje sílu receptur. Receptura A má vysoký podíl bílkovin, tuků a také vyšší energetickou hodnotu. U receptury C je tomu naopak, ale zase má vyšší obsah ovoce, zeleniny, vlákniny atp. Nejsilnější receptura A je tedy vhodná pro štěňata a také aktivní dospělé psy. Receptura C pak pro starší nebo méně aktivní psy, nebo prostě takové, kteří nepotřebují přijímat tolik energie.

Koncept ABC

Řada je vytvořena v typickém konceptu receptur A/B/C, který jednoduše řečeno odlišuje sílu receptur. Receptura A má vysoký podíl bílkovin, tuků a také vyšší energetickou hodnotu. U receptury C je tomu naopak, ale zase má vyšší obsah ovoce, zeleniny, vlákniny atp. Nejsilnější receptura A je tedy vhodná pro štěňata a také aktivní dospělé psy. Receptura C pak pro starší nebo méně aktivní psy, nebo prostě takové, kteří nepotřebují přijímat tolik energie. Tento jednoduchý koncept 3 receptur obecně dokáže nabídnout variantu pro štěňata, dospělé i starší psy všech plemen, a to postupným přechodem mezi recepturami a úpravou dávkování, jak je názorně popsáno na etiketě v tabulce dávkování. Tento koncept je naprosto nový a unikátní a my jsme si už v praxi na našich míchaných směsích ověřili, že je pro zákazníka uchopitelný a intuitivní.

Vybírat můžete zde:

Receptura A

Receptura B

Receptura C

(Zdroj textu Hájek Pet Food a AAAGRANULE.CZ)