Nově u nás produkty TOPVET od veterinárního lékaře MVDr. Jiřího Pantůčka.

Naši nabídku jsme nově rozšířili o produkty značky TOPVET od veterinárního lékaře MVDr. Jiřího Pantůčka.

TOPVET je tradiční český rodinný výrobce přírodní kosmetiky, doplňků stravy, veterinárních přípravků a zdravotních prostředků od roku 1990.

Produkty jsou vyvinuty veterináři a vyráběny s maximálním ohledem a šetrností ke zvířatům a se samozřejmým důrazem na zajištění kvalitního účinku. Hlavním rysem těchto výrobků je propojení vynikající kvality a funkčnosti s maximálním komfortem a šetrností ke zvířatům.

Výrobce garantuje použití surovin nejvyšší kvality, včetně surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství označených BIO. Dále také použití výrobních postupů, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky.

V naší nabídce najdete veterinární přípravky na vnější použití, jako jsou produkty na čištění uší, očního okolí, pro péči o tlapky a drápky.

Dále také veterinární přípravky pro vnitřní použití, jako jsou různé sirupy pro podporu imunitního systému, zažívání, pro kvalitní kůži a srst, pro podporu kloubního aparátu, s antioxidačními účinky.  Pro pomoc při kašli a nachlazení, při chronických i akutních zánětech nebo pro péči o ústní dutinu.

Výrobky TOPVET najdete zde.