Nové bezobilné granule s čerstvým masem Calibra VERVE.

Naši zákazníci už vědí, že jim často přinášíme novinky mezi prvními v ČR.
 
A opět tu máme něco pro mlsné jazýčky psích parťáků, tentokrát od českého výrobce granulí Calibra.
 
Úplně nová řada Calibra VERVE s čerstvým masem. A POZOR nyní navíc k nákupu velkého balení získáte menší balení  1,2 kg až 2 kg ZDARMA. (časově omezená akce, uvedeno v detailu granulí). 
 
Nová řada Calibra Verve obsahuje výhradně receptury s vysokým obsahem čerstvého masa a bez obilovin, které respektují přirozené stravovací návyky psů.
 
Čerstvé maso je pro psy vysoce kvalitním zdrojem bílkovin, má atraktivní chuť a je vhodné i pro psy s citlivým zažíváním. Složení krmiva bez obilovin má pozitivní vliv na skvělou stravitelnost a snižuje přítomnost potencionálních potravinových alergenů. Receptury jsou sestaveny jako kompletní krmiva ve variantách pro nejčastější věkové a všechny váhové kategorie psů. Jsou bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a konzervantů a bez GMO.
 
Součástí receptur jsou také například:
 
Dýně - výrazně posiluje imunitní systém
 
Hrášek a jablka - výborný zdroj vitamínů, minerálů a vlákniny se silnými antioxidačními účinky.
 
Chondroprotektiva (chondroitin sulfát a glukosamin) - pro výživu chrupavek.
 
Olej z lososa - cenný zdroj omega-3 kyselin (EPA,DHA) potřebný pro vývoj a funkci mozku, s pozitivním vlivem na kvalitu kůže a srsti. S protizánětlivým účinkem.
 
Prebiotika - frukto-oligosacharidy a mannan-oligosacharidy (FOS,MOS) pro podporu střevní mikroflóry, správnou funkci trávícího traktu a posílení imunitní systém.
 
Yucca Schidigera - s detoxikačními účinky.
 
 
Tak neváhejte a vyzkoušejte tuto novinku. Vybírat z jednotlivých receptur můžete zde.
 
 
zdroj textu: AAAGRANULE.CZ a materiály distributora Noviko s.r.o.