Nejlepší krmiva pro psy 2019

Přinášíme Vám výsledky z velkého srovnání krmiv pro psy, které realizoval tým magazínu Business Insider na sklonku roku 2019. V rámci srovnání testovali a porovnávali desítky produktů v různých kategoriích. Srovnávána byla jak suchá krmiva (granule)  tak vlhká krmiva (konzervy) a také pamlsky.

Kvalita krmiva pro psa přímo souvisí s jeho zdravím. Neměli byste se tak při výběru spokojit s průměrným či dokonce podprůměrným krmivem, a pamlsky pro psy. Všichni psi mají stejné základní nutriční potřeby, lze tedy vyhodnotit kvalitu jednoho produktu ve srovnání s jiným z hlediska toho, jak dobře každý vyhovuje těmto nutričním potřebám. Nezapomeňte, že váš pes si zaslouží kvalitní krmivo, které je výživné a zdravé. 

Absolutním celkovým vítězem testu se stal kanadský výrobce Orijen, který patří mezi nejprodávanější značky v našem rodinném obchodě AAAGRANULE.CZ. 

A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích? Níže jsou uvedeny jednotlivé kategorie a jejich vítězové. Zvýrazněny jsou ty produkty/značky, které najdete i v našem obchodě. Důležité je si uvědomit, že některé ze značek se do České republiky nedováží.

Vítězové kategorií:

Nejlepší krmivo pro psy celkově: Orijen (máme zde)

Nejlepší suché krmivo pro psy: Canidae

Nejlepší vlhké krmivo pro psy: Blue Buffalo

Nejlepší bezobilné (grain free) krmivo pro psy: Taste of the Wild (máme zde)

Nejlepší lyofilizované krmivo pro psy: Primal Pet Foods

Nejlepší cenově dostupné krmivo pro psy: Whole Earth Farms

Nejlepší krmivo pro štěňata: Taste of the Wild High Prairie Puppy (máme zde)

Nejlepší krmivo pro starší psy: Wellness Complete

Nejlepší krmivo pro mini plemena: Merrick Lili Plates

Nejlepší krmivo pro velká plemena: Blue Buffalo Dry Food

 

Zdroj: Business Insider