Koronavirus a doprava zásilek - důležité informace - aktualizace.

Vážení zákazníci,

na tomto místě najdete průběžně aktualizované (1.4.2020) informace o možnostech dopravy v souvislosti s koronavirem. Na základě rozhodnutí vlády při kontaktu s dopravci používejte ochranné prostředky, ideálně respirátor nebo roušku případně mějte překrytý nos a ústa.

DPD - doručování v České republice probíhá bez omezení. Dopravce řeší platby pouze bezhotovostně. Uzavřené obce byly již znovu otevřeny. Tato služba je aktivní.

Česká pošta - v současné době evidujeme celkem 109 uzavřených poboček. Nejvíce uzavřených poboček evidujeme ve Středočeském kraji, v Plzeňském kraji a v kraji Moravskoslezském. S účinností od 19. 3. 2020 mají všechny pošty omezeny hodiny pro veřejnost maximálně do 16 hod. a s účinností od 21. 3. je zrušen na všech pobočkách víkendový provoz. Pobočky budou od 10 do 12 hodin zpřístupněné pouze občanům nad 65 let. ČP prosí, pokud jste v karanténě, oznamte prosím tuto skutečnost telefonicky či jinou vhodnou formou před vyzvednutím zásilky (zvonek apod.). Vašemu doručovateli či přímo dodávací poště, jejichž kontakty jste obdrželi ve výzvě či avízu o doručení zásilky. Tato služba je aktivní.

Uloženka - nejsou možné hotovostní platby. Nedostáváme včas aktuální informace o tom, které pobočky jsou otevřené a které uzavřené. Tuto službu jsme pozastavili.

Zásilkovna - nejsou možné hotovostní platby. Část výdejních míst je uzavřena, ale postupně se provoz obnovuje. Dostáváme průběžně aktualizované informace o otevřených pobočkách. Tato služba je aktivní

Ty nejlepší granule si vyberte ZDE.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.