Inovovaná řada Calibra Dog Expert Nutrition

Právě byla uvedena na trh inovovaná řada granulovaných krmiv pro psy Calibra Dog Expert Nutrition připravená českými veterináři. 

Původní řada s recepturami Mobility (pro psy s tendencí k problémům pohybového aparátu), Energy (pro psy s potřebou zvýšit tělesnou hmotnost a pro aktivní psy), Light (pro psy s potřebou snížit tělesnou hmotnost), Sensitive Salmon (pro psy s citlivým zažíváním) a Oral Care (psy s požadavkem na zvýšenou péči o ústní dutinu) byla vylepšena v několika směrech a rozšířena o dvě úplně nové receptury:

Calibra Dog EN City – pro psy žijící ve městech

Calibra Dog EN Neutered – pro kastrované/sterilizované psy

Calibra Dog EN Neutered 7kg NEW na aaagranuleCalibra Dog EN City 7kg NEW na aaagranule

Výhodou této řady je její unikátnost zaměřená na specifické potřeby našich psích parťáků. Pro novou řadu byl také vytvořen snadno rozpoznatelný design balení. Novou řadu najdete v našem rodinném obchodě ve velikostech balení 7 kg a 12 kg, podle druhu. 

Inovovaná řada obsahuje mimo jiné fulvokyseliny, které působí antioxidačně, absorbují toxiny a pomáhají je vylučovat z těla, čímž působí detoxikačně. Podporují vstřebávání živin a pomáhají stabilizovat střevní mikloflóru. Mají také protizánětlivé účinky.

V rámci uvedení na trh probíhá časově omezená akce (květen 2020), kdy k nákupu balení o velikosti 7 kg nebo 12 kg od nás obdržíte navíc 2 kg balení ZDARMA. 

 

Celou nabídku značky Calibra najdete zde.