Doprava zásilek v ČR - důležité informace

Vážení zákazníci, jak jistě víte, tak u jednotlivých položek uvádíme informaci o dodání. V rámci tohoto údaje je počítáno i s obdobím, kdy je zásilka v přepravě u dopravců.

Nadále platí, že vaše zásilky předáváme zvolenému dopravci standardně do jednoho pracovního dne po objednání/platbě, některé již v den objednání.

Z důvodu extrémního navýšení objemu odesílaných zásilek způsobených situací okolo uzavřených obchodů v souvislosti s COVID 19 a předvánočnímu období, mohou mít dopravci prodlevu v dodání. 

Z tohoto důvodu prosím nenechávejte objednávku granulí na poslední chvíli, ale objednat včas, aby Váš psí parťák neměl prázdnou misku. Doporučujeme objednat v okamžiku, kdy máte zásobu granulí asi na týden.

Níže citace ze stránek jednotlivých dopravců (zdroj stránky dopravců) a v poznámce informace z našich poznatků:

Česká pošta - ,,Česká pošta určila rozhodný den, do kdy je možné odeslat balíkovou zásilku tak, aby byla doručená do Štědrého dne. I vzhledem k enormnímu nárůstu balíkových zásilek v posledních dnech Česká pošta určila, že garantuje dodání do Vánoc u Balíku Na poštu a u Balíku Do Balíkovny podaného do neděle 20. prosince a u Balíku Do ruky podaného do pátku 18. prosince. I přesto ale doporučujeme všem, aby s objednáním dárku nebo odesláním balíku neotáleli.(Poznámka AAAGRANULE.CZ - Standardní dodání 1-2 dny po odeslání. Aktuální stav prosinec: 2-8 dní)

DPD - ,,Doručování v České republice je v tuto chvíli ovlivněno velkou vytížeností dep a kurýrů DPD vzhledem k extrémnímu navýšení objemu odesílaných zásilek v souvislosti se šířením onemocnění Covid-19, nastaveným omezením Vlády ČR a předvánočním obdobím. Rádi bychom Vás ujistili, že DPD dělá maximum pro to, aby všechny zásilky doručila včas. Zároveň Vás žádáme o shovívavost při případných zpožděních, jelikož objem balíků na mnoha místech výrazně převyšuje přepravní kapacity a fyzické možnosti kurýrů. V posledních týdnech registrujeme meziroční nárůst objemu balíků přes 75 %. Přes veškerou snahu o rozšíření kapacity a navýšení počtu kurýrů se jedná o zcela bezprecedentní situaci a věříme tedy, že situaci pochopíte."     (Poznámka AAAGRANULE.CZ - Standardní dodání 1 den po odeslání. Aktuální stav prosinec: 1-2 dny)

Zásilkovna - ,,Vážení partneři, čísla v e-commerce segmentu dosahují v těchto dnech rekordních čísel, což se výrazně projevuje v počtu zásilek, které z e-shopů míří k zákazníkům a tak je logistická síť většiny dopravců aktuálně velmi přeplněná. Zásilkovna doručuje v České republice většinu zásilek na výdejní místa do druhého dne (97 %), podobně jako během zbytku roku. (Poznámka AAAGRANULE.CZ - Standardní dodání 1 den po odeslání. Aktuální stav prosinec: 1-2 dny)

AAAGRANULE.CZ - Vlastní přeprava Berounsko. Pro zákazníky, kteří využívají naši vlastní dopravu v lokalitě Berounska se nic nemění. Standardní dodání je do 1 pracovního dne.

Děkujeme našim zákazníkům za pochopení externích dopravců, kteří to nyní skutečně nemají jednoduché. Věříme, že všechny zásilky k vám i vašim psím parťákům dorazí včas a těšíme se na naši další spolupráci.

Kateřina