Dočasné omezení dobírek a hotovostních plateb při převzetí

Vážení zákazníci,

na základě dnešního pokynu od Heureky, jsme byli nuceni dočasně omezit/vypnout možnost dobírky u zásilek. Důvodem je omezení plateb v hotovosti při přebírání zásilek od dopravců. Pokyn Heureky přetiskujeme viz níže. Týká se všech 38 100 online obchodů v ČR: 

Vážení partneři,

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 omezené platby v hotovosti. Proto jsme na Heurece (CZ i SK) od dnešního dne pozastavili možnosti dobírky a platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tyto varianty nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z obchodů.

Žádáme vás tímto o úpravu feedu i z vaší strany a prosíme o deaktivaci dobírek a hotovostních plateb při převzetí, pokud jste tak již neudělali ze své vlastní iniciativy. Upřednostňujte prosím online platební metody. Toto opatření má za cíl snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Veškeré aktuality a novinky vám budeme neprodleně sdílet na našem blogu, pomocí e-mailu a na našem Twitteru.

Přejeme hodně zdraví a v případě jakýchkoli dotazů nám napište na podporu nebo se ozvěte vašemu kontaktu v Heurece. Rádi vám se vším pomůžeme.

Věříme, že uvedené pochopíte a těšíme se na Vaši objednávku a na naši další spolupráci. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na telefonu: 704 199 907 nebo e-mailu obchod@aaagranule.cz 

Přečtěte si zkušenosti našich zákazníků: https://www.aaagranule.cz/hodnoceni-obchodu/

Kateřina a David

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.