Dánské zdravotní pomůcky pro psy KRUUSE

Dánské zdravotní pomůcky pro psy KRUUSE

Všichni si přejeme, aby naši psí kamarádi byli v pořádku. Ne vždy tomu tak ale je. A't už se náš parťák zraní při sportu nebo má problémy s klouby, vazy a šlachami třeba kvůli stáří či z důvodu genetické predispozice. 

Protože mu jistě chcete pomoci, rozhodli jsme se do naší nabídky zařadit zdravotní pomůcky dánské rodinné společnosti KRUUSE JORGEN A/S.

V naší nabídce tak najdete například Rehab karpální bandáž (bandáž na zápěstí), klasickou bandáž Rehab na koleno, bandáž Rehab na hlezno, bandáž Rehab na loket, nebo speciální bandáž Rehab na koleno.

Protože se jedná o zdravotní pomůcky pro psy, měl by o jejich užití rozhodovat váš veterinární lékař.

O KRUUSE

Dánská společnost KRUUSE byla založena v Odense v roce 1896 rodinou Kruuseových.

Společnost vyrábí produkty pro vybavení veterinárních klinik, od přístrojů, přes chirurgické nástroje, zdravotní pomůcky, rehabilitační pomůcky až po spotřební materiál.

Ve společnosti KRUUSE nás pohání skutečná vášeň pro péči o zvířata. Zaměřujeme se na pohodu zvířat před, během a po konzultaci s veterinářem. Veterinární lékař je naším nejdůležitějším partnerem a má naši nejvyšší prioritu. Proto nabízíme špičkové technologie a nejlepší produkty ve své třídě.

Vybírat z produktů KRUUSE můžete zde.