Český sušený barf Bohemia Pet Food

Většina lidí krmí svého pejska granulemi nebo barfem. Každé z uvedených řešení má své výhody i nevýhody. Přestože náš rodinný obchod původně v září 2018 začínal pouze s kvalitními granulemi, rozšířili jsme postupně sortiment i pro zákazníky, kteří dávají přednost barfu.

V roce 2019 jsme naši nabídku rozšířili o sušené přílohy a sušený barf Archibald od českého výrobce Bohemia Pet Food. Tyto výrobky si rychle našly své příznivce a spokojené zákazníky. Jsme proto rádi, že jsme mohli naši nabídku výrazně rozšířit o další druhy sušeného barfu a že jsme se tak zařadili mezi několik elitních obchodů v ČR, které mají takto široký sortiment sušeného barfu od uvedeného výrobce.

Připojuji několik informací ke společnosti.

Bohemia Pet Food je česká společnost  která je na trhu od roku 2011. Vyrábí kompletní míchaná sušená krmiva z kvalitních místních surovin, konzervy z čistého masa a pamlsky ze sušeného masa.

Našli jsme originální způsob jak zajistit kompletní výživu pro vašeho psa. Vytvořili jsme dimenzi, která kombinuje to nejlepší ze světa granulovaných krmiv a BARF neboli „biologicky vhodné syrové stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak se zrodily receptury Bohemia Pet Food – krmné směsi z kvalitních ingrediencí, které jsou sušené, ale zároveň jsou míchané, nikoli granulované.

U sušeného barfu Bohemia Pet Food je specifické, že se vyrábí/míchá průběžně, to znamená, že je vždy od dodavatele dodáván jako čerstvě připravený. Barf tak obvykle odesíláme do dvou pracovních dnů od objednávky/platby.

BARF

Celkově v naší nabídce najdete téměř 70 položek z barf oblasti, počínaje různými přírodními součástmi stravy jako jsou sušené kvasnice, mořská řasa Kelpa, semínka Ostropestře či konopí, různé druhy olejů (lososový, konopný, pupalkový apod.) sušených příloh a dokonce psích bonbonů. Kompletní nabídku máme zde.