Český sušený barf Bohemia Pet Food

V loňském roce jsme do naší nabídky zařadili produkt BOHEMIA ARCHIBALD, což je kvalitní sušený BARF s hovězím a vepřovým masem, který se mezi našimi zákazníky těší velké oblibě.

Bohemia Pet Food je česká rodinná firma, která funguje od roku 2011. Vyrábí kompletní míchaná sušená krmiva z kvalitních místních surovin, konzervy z čistého masa a pamlsky ze sušeného masa. Celé to vzniklo na základě nápadu vytvořit zcela novou dimenzi mezi krmivy pro psy. Tato dimenze kombinuje to nejlepší ze světa granulovaných krmiv a BARF neboli „biologicky vhodné syrové stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak se zrodily receptury Bohemia Pet Food – krmné směsi z kvalitních ingrediencí, které jsou sušené, ale zároveň jsou míchané, nikoli granulované.

obr-hotove-receptury

 

Nově jsme rozšířili nabídku českého sušeného BARFu Bohemia Pet Food o nové přílohy A, B a C. Přílohu můžete mít vždy doma a jednoduše si připravit čerstvý BARF. K vybrané příloze stačí přidat oblíbené maso vašeho psího parťáka anebo masovou konzervu a připravit tak kvalitní krmivo. Přílohy A,B a C jsou tak připraveny bez masa.

Čím se jednotlivé přílohy liší?

Příloha Aobsahuje energeticky silné uhlohydráty v podobě špaldy a ovsa, které jsou vhodné pro zvýšené energetické nároky. Vhodné pro psy žijící aktivním životním stylem. 

Příloha B - obsahuje velmi kvalitní uhlohydráty v podobě pohanky a jáhel, které jsou vhodné pro citlivé zažívání psů.

Příloha C - obsahuje dietní a lehce stravitelný uhlohydrát v podobě rýže. Doporučujeme pro psy v běžné až snížené aktivitě.

Všechny přílohy splňují optimální hladiny bílkovin, minerálů, vitaminů a zejména hladiny zdraví prospěšných tuků ze semen, ořechů a pro psy parádního kozího mléka.

Vyberte si z kvalitních produktů Bohemia Pet Food zde.