Calibra uvádí na trh inovovanou řadu PREMIUM LINE.

Calibra uvádí na trh inovovanou řadu PREMIUM LINE.

Tato řada obsahuje je postavena jako monoproteinová. To znamená, že má jeden hlavní druh živočišných bílkovin a to kuřecí, jehněčí a novinka hovězí. Obsahuje až 90 % proteinů živočišného původu a vyvážený poměr všech potřebných živin. Receptury jsou připraveny pro všechny věkové a váhové kategorie psů.

V jednotlivých recepturách dále najdete kombinaci některých níže uvedených složek:

Kelpa přírodní zdroj minerálů a bioaktivních látek, antioxidantů, které přispívají k redukci tvorby zubního plaku a kamene, redukují zápach z dutiny ústní. Dlouhodobým užíváním pomáhají narušit a redukovat stávající zubní kámen, který lze snadněji odstranit kartáčkem.

Prebiotika mannan-oligosacharidy (MOS) a frukto-oligosacharidy (FOS) podporují střevní mikroflóru, správnou funkci trávicího traktu a posilují imunitní systém. Betaglukany stimulují a posilují imunitní systém.

Chondroprotektiva glukosamin a chondroitin sulfát vyživují chrupavku a zpomalují proces jejího opotřebení. 

Olej z lososa zdroj nenasycených omega 3 mastných kyselin (EPA, DHA), které jsou potřeba pro vývoj a funkci mozku, podporu fyziologické funkce kůže a srsti a jejich kvality. Mají také protizánětlivý účinek. 

Yucca schidigera detoxikační účinky. Obsahuje chlorofyl, stopové prvky, vitamíny, saponiny a polyfenoly. Působí pozitivně na trávicí trakt, snižuje plynatost a zápach exkrementů. 

Mix ovoce a zeleniny výborný zdroj vitamínů a minerálů se silným antioxidačním účinkem. Díky vláknině má pozitivní vliv na prostředí střeva, trávení a na posílení imunity.

Co v ní naopak nenajdete - je bez pšenice a pšeničného lepku, sóji, GMO a bez umělých barviv a konzervantů.

Nabídku Calibra Premium Line najdete zde.