Bezobilné holistické granule ALLEVA HOLISTIC.

ALLEVA HOLISTIC je značkou italské společnosti Diusa Pet S.R.L., Společnost vznikla v roce 1901, kdy vyrobila první řadu přírodních produktů pro zvířata.

ALLEVA HOLISTIC jsou nejpokročilejší bezobilné granule, kde jsou veškeré ingredience vařeny šetrně v páře, aby si uchovaly vysokou nutriční hodnotu. To platí zejména pro prvotřídní maso, čerstvé i dehydrované, které je hlavní složkou hojně obsaženou ve všech recepturách.

 

Holistický neboli celostní přístup této řady ožívá díky účinnému koktejlu fytonutrientů, který se vyznačuje vysokou funkční aktivitou. Všechny naše produkty „vaříme v páře“ s jemným tepelným zpracováním, které je nezbytné k zajištění stravitelnosti a zároveň co nejvíce zachovává nutriční vlastnosti vybraných přísad.

Zdroj bílkovin - maso musí projít přísnými kontrolami kvality a analýzami. Čerstvost a bezpečnost jsou testovány mikrobiologií spolu s nutriční hodnotou, určující jejich stravitelnost a složení aminokyselin.

Zdroj lipidů - hlavně rybí olej a kuřecí tuk, které jsou konzervovány přírodními antioxidanty; jsou podrobně analyzovány, aby zaručily nejoptimálnější vztahy mezi esenciálními omega-6 a omega-3.

Zdroj sacharidů - volíme s nízkým glykemickým indexem a s vysokou stravitelností.

Přidání ovoce a zeleniny, jako jsou jablka, mrkev, borůvky a brusinky, má podporovat zdraví střev a být účinným zdrojem antioxidantů.

Důležitou součástí jsou přírodní fytonutrienty:

Aloe Vera - je rostlina, která poskytuje účinnou pomoc při tvorbě a udržování správného chodu imunitního systému a také podporuje zdraví a hojení pokožky.

Kořen ženšenu - je již po staletí známý v tradiční orientální medicíně pro své přínosy pro zdraví. Rozhodli jsme se použít tuto vzácnou přísadu také v našich produktech, abychom posílili spojení s jinými fytonutrienty s prokázanou účinností.

Konopné apikální listy a květenství - naše krmiva jsou doplněná o květy Cannabis sativa z vybrané odrůdy konopí pěstované přírodními prostředky. Ta zaručují velmi vysokou úroveň kvality, úplnou bezpečnost a absenci toxicity. Použitými částmi jsou samičí květenství a apikální listy, ve kterých se koncentrují účinné látky.

Dýně - skvělý zdroj rozpustné vlákniny, která podporuje střevní pohodu a vstřebávání živin.

Antiage Mix - silný přírodní komplex aromatických rostlin sestávající z hřebíčku, kurkumy, rozmarýnu a citronu. Má vysoký antioxidační a ochranný účinek. Pomáhá při prevenci stárnutí buněk a díky polyfenolům a dalším sloučeninám omezuje vliv času na životně důležité tkáně těla.