5 důvodů proč jste tady správně

Jsme rádi, že jste na stránkách našeho rodinného obchodu. Abyste odeslali vaši objednávku s klidným srdcem a jistotou, řekneme vám, proč jste tady správně. Pojďme na to.

Rychlost - nechcete se stresovat ani vy ani váš psí parťák. Samozřejmě. Proto vaši zásilku odesíláme do jednoho pracovního dne po objednávce/platbě. A to naši zákazníci oceňují, na Heurece tak máme průměr doručení 1,3 dne.

Kvalita - v našem rodinném obchodě najdete pouze kvalitní produkty z oficiálních distribucí v ČR. Všechny jsme pečlivě vybrali tak, aby měly uvedeno jasné složení. Každé granule při přebírání od dodavatele pečlivě kontrolujeme, abychom včas odhalily případné porušení obalu. Pokud se tak stane, vracíme je dodavateli zpět. Našim zákazníkům zasíláme vždy pouze 100% kvalitu a garantujeme dlouhou dobu trvanlivosti.

Spolehlivost - vaši zásilku dodáme rychle, kvalitně zabalenou v bytelné krabici, s dlouhou dobou trvanlivosti a včas. Našim zákazníkům jsme dodali již více než 50.000 kilogramů kvalitního krmiva. Jak to vidí naši zákazníci si přečtěte zde.

Zkušenosti - náš rodinný obchod je tu s vámi již 5 let (od roku 2018). Protože se specializujeme pouze na pejsky, umíme vám skutečně poradit. Máme mnoho zákazníků, kteří velmi dlouho hledali správné krmivo pro psího parťáka, protože je pejsek třeba alergický či má jiné obtíže. My jsme jim uměli poradit a našli to nejlepší řešení. A už u nás zůstali.

Doprava zdarma - jak víte, tak balení granulí je obvykle trochu těžší zásilka a náklady na dopravu jsou tak opravdu veliké. Máme pro vás řešení, při nákupu na 1.100 Kč a váze zásilky do 15 kg máte dopravu Balíkovna zdarma. Při větší zásilce máme i Dvojitou Balíkovnu zdarma. Ostatní varianty doprav dotujeme a máte je tak od nás za zvýhodněnou cenu.

a přidáme ještě něco navíc:

Dárek - víme že rádi svého psího parťáka potěšíte, proto k většině granulí či sušeného barfu od nás získáte dárek (masovou konzervu, pamlsky, obojek, hračku, menší balení granulí či vzorek krmiva, ...apod. ). Připojený dárek je uveden v popisu.

Tak se na to vrhněte a vyberte si kvalitní granule či barf zde.

Těšíme se na vás.

Kateřina